Адреса: 16. Дивизије 34, Кула Тел: 025/723-944

ONLINE УСКРШЊИ ВАШАР

0

Због ванредног стања нисмо успели да одржимо први Ускршњи вашар у нашој школи. Није проблем. Са нашим изузетно креативним ученицима направили смо on line / виртуелни ускршњи вашар .  Учитељи ОШ „Петефи бригада“ овим путем користе прилику да упуте велику захвалности својим ученицима и њиховим родитељима без чијег труда, залагања и креативности овај вашар не би био толико весео и величанствен, уосталом, као и празник којем претходи. Уживајте у изложеним радовима ! Срећан Ускрс желимо свима!

A rendkívüli helyzet miatt iskolánkban elmaradt a húsvéti vásár megszervezése és lebonyolítása. Semmi gond. A mi kifejezettem kreatív tanulóinkkal egyetemben létrehoztuk ezt az on-line / virtuális húsvéti kiállítást. A Petőfi Brigád Általános Iskola tanítói ily módon fejezik ki hálájukat tanulóiknak, az ő szüleiknek , mert az ő igyekezetük és kreativitásuk nélkül ez a vásár nem lenne ilyen vidám és nagyszerű, mint az ünnep is amelyet megelőz.
Böngésszék végig élvezettel a kiállított munkákat! Áldott Húsvéti ünnepeket kívánunk mindenkinek !!!

Share.

Leave A Reply