НАШИ НАГРАЂЕНИ УЧЕНИЦИ

A Bácsfeketehegyen megtartott Dudás Kálmán Vers- és Prózamondó versenyenHugyik Sára VIII.1. osztályos tanulónk 3.helyezést ért el.A Gion Nándor nevet viselő Olvasási Versenyen az 5.-6 osztályos tanulókkategóriájában, figyelemreméltó 3.helyezést értek el a következő tanulók: FutóDávid V.1,, Andrijašević Anetta VI.1.és Mészáros Leona VI.1. A díjazottaktáborozást nyertek a zánkai Erzsébet táborban.A Szabadkai Magyar Főkonzulátus nemrégiben meghírdetett János Vitéz címűrajzpályázatán Smih Dóra VI.1.osztályos tanulónk 1. helyezést ért el. Jutalma egyegynapos kirándulás Budapesten.Mindannyiuknak szívből gratulálunk és további eredményes munkát kívánunk!

Наши награђени ученици

На „Дудаш Калман“ такмичењу за рецитаторе у Фекетићу, наша ученица Хуђик Шара из 8-1. разреда, освојила је 3. место. Недавно је одржано и такмичење у читању под називом „Гион Нандор“, на којем су учествовали и наши ученици. У категорији ученика 5-ог и 6-огразреда ђаци наше школе Футо Давид 5.1., Андријашевић Анета 6.1. и Месарош Леона 6.1. освојили су 3.место. За награду су добили камповање уЗанки (Мађарска), у Ержебет кампу. Мађарски Конзулат у Суботици је недавно расписао ликовни конкурс подназивом Јанош Витез, на ком је учествовала и наша ученица Смих Дора (6.1.)и освојила 1.место. Њена награда је једнодневни излет у Будимпешти. Свим награђеним ученицима честитамо и желимо даљи успешан рад!

Слика може припадати 1 особа, стоји и у затвореном
Слика може припадати 3 особе, људи стоје, књига и у затвореном