БУДУЋИ ЂАЦИ ПРВАЦИ У ПОСЕТИ НАШОЈ ШКОЛИ

Дана 28. марта наша школа је организовала приредбу за будуће прваке. Циљ приредбе је био да се кроз низ активности, који су припремили ученици нижих разреда, будући прваци и њихови родитељи упознају са активностима које се организују у школи, као и са учитељима и наставницима наше школе. Приредби је присуствовало преко 70 будућих првака који су, упркос лошем времену, дошли у пратњи својих родитеља, бака, дека и васпитача. Присутни су уживали у скечевима, ритмичким играма, извођењу песама и рецитацијама ученика, али и у хору распеваних наставника Cantus magistri. Основна школа Петефи бригада захваљује предшколцима, њиховим родитељима и васпитачима који су присуствовали приредби, а посебну захвалност упућује својим ученицима који су, по ко зна који пут, на најдивнији начин представили своју школу.

Слика може припадати 7 особа, људи стоје и у затвореном
Слика може припадати 14 особа, људи стоје и у затвореном
Слика може припадати 9 особа, дете, људи стоје и у затвореном
Слика може припадати 14 особа, људи стоје и у затвореном
Слика може припадати 8 особа, дете, људи стоје и у затвореном
Слика може припадати 5 особа и у затвореном
Слика може припадати 13 особа, људи стоје и у затвореном
Слика може припадати 10 особа и људи стоје
Слика може припадати 6 особа, дете, људи стоје, људи седе и у затвореном
Опис фотографије није доступан.
Слика може припадати 8 особа
Слика може припадати 5 особа и људи стоје