Уручене награде за „Таленте 2022“

Дана, 15. децембра 2022. уручене су награде најуспешнијим ученицима и њиховим менторима са територије АП Војводине за врхунске резултате које су постигли  на такмичењима у земљи и иностранству у области науке, технике, уметности и језика током школске 2021/2022. Године.

Награде  је уручио председник  Покрајинске владе Игор Мировић.

„Таленти 2022“ наше школе су: Никола Рајак, Жељана Поњевић и Тара Луковић, а ментор им је на такмичењима била наставница Лидија Бачић.

„Знање нам помаже да разумемо свет у коме живимо. Инспирише нас да га учинимо бољим. Баш због тога, веома је важно да човек целог живота буде отворен за нова сазнања. Човек никада није све научио…учимо се цео живот – и за живот!“ Верујемо да ће Никола, Жељана и Тара наставити да нижу успехе учећи и стичући нова знања из дана у дан.

Напорним радом и залагањем ученици наше школе показали су изузетне резултате. Награде нису изостале. Поносни смо на наше таленте. Желимо им успеха, знања, мудрости и убудуће!