НОВОГОДИШЊИ КОНЦЕРТ

Током последње наставне недеље у првом полугодишту ученици IV разреда наше школе су уприредили два новогодишња концерта. Први концерт, који је био одржан 20. децембра, био је намењен родитељима ученика, а дрги, два дана касније, 22. децембра, био ја намењен деци из Предшкоске установе Бамби. Током концерта ученици су представили све оно што су учили у трећем и четвртом разреду из наставе музичке културе. Посетиоци су могли да виде и сазнају како све треба да се понаша на музичким свечаностима, сазнали су о теорији музичке писмености, али су и уживали у извођењу музике и ритмичким играма. Концерт намењен предшколцима је обигатио и школски хор “ Алегро“ који је извео три нумере. На крају концерта водитељи програма су родитељима, а потом и свим присутним предшколсцима и њиховим васпитачима пожелеи срећну 2022.годину.