Играмо се и учимо!

У новонасталој ситуацији, приморани да се дружимо са рачнарима и телефонима, уместо са другима у школским клупама, ипак смо одлучили да се забавимо, а уз игру и научимо мноштво занимљивих ствари. Наставница енглеског језика Теодора Врањеш, је креирала Ускршњи kahoot квиз и поделила га са својим ученицима из ОШ „Никола Тесла“, Липар и ОШ „Петефи бригада“, Кула.

Ученици су у великом броју изразили интересовање и опробали се у такмичењу. Чак њих 90 се такмичило и остварило сјајне резултате, а самим тим су показали да су вредни и увек расположени за нове изазове. Како кажу, квиз је реализован под слоганом #stayathome, као подршка свим оним који нажалост најрадоснији празник неће провести код куће, са најмилијима. Ми ћемо и даље наставити да се играмо и побеђујемо, а Ви останите код куће и навијајте за нас.