Пројектна настава

Ученици наше школе приредили су пригодну свечаност за Божићне празнике, заједно са својим наставницима и учитељима. У оквиру пројектне наставе, ученици виших и нижих одељења, дочарали су нам „Божићну чаролију“. Захваљујући бројним наставним и ваннаставним активностима које се одржавају у школи, ученици су понудили богат и разноврстан програм. Приредба је показала сву раскош талената наших ученика који су вредно радили са својим наставницима: Анитом и Золтаном Ковач, Јудит Хевер, Ериком Барачкаи, Лидијом Бачић, Хилдом Бертрон, Слађаном Червени Играчки, Кристином и Кристианом Војчина. Пројектна настава је осмишљена у хуманитарном духу јер су као улазницу посетиоци програма доносили слаткише који су прослеђени у црквени каритас, а потом деци којој родитељи то нису могли приуштити ове године. Тако је свачије „мало“ њима значило „много“, те су и они осетили божићну чаролију.
Након свечаног програма, присутнима су подељени поклончићи које су ученици израдили показујући машту и креативност.
Делић атмосфере делимо кроз галерију фотографија.