ОБЕЛЕЖЕН САВИНДАН

У понедељак 27. јануара, у нашој школи је обележена школска слава, Свети Сава. Свечаност је почела интонирањм светосавксе химне, након које се обратио Чаба Пожар директор школе,  поздравивши присутне кумове, свештенике, ученике и све запослене у нашем колективу. Директор том приликом није желео да говори о успесима наших наставника и ученика јер су они широј јавности познати, већ се осврнуо на живот Светог Саве и на његов допринос и дела којима нас је задужио, рекаши да је његов живот била отворена књига испуњена вером, љубављу и напретком, те да смо ми у обавези да ширимо и преносимо његове мисли и његова дела свима онима који улазе и који након осам година  напуштају нашу школу.

Након поздравне речи приступило се обреду и резању славског колача где је том приликом породица Миљанић предала кумство породици Смиљанић.

Након обреда одржана је приредба у част нашег светитеља који су прилремили ученици четвртих и старијих разреда са својом учитељима и наставницима.

На крају свечаности је за све присутне госте приређен коктел у трпезарији наше школе.