Још једно признање за учитељицу Маријану Коларић

Удружење војвођанских учитеља на 11. Методичким данима учитеља у Новом Саду 23.11.2019. године, учитељици Маријани Коларић је доделило признање УЧИТЕЉ ПЛУС за постигнуте резултате и  успешан вишегодишњи ваннаставни рад.
Током учитељских сусрета учитеља у Новом Саду, учитељица Маријана је представила и своју интерактивну књигу пројеката „Оловка пише срцем“ и освојила је трећу награду на конкурсу за фотографе учитеље. Презентовала је и  Игру ГО коју већ две године игра са својим ученицима на часовима слободних активности.

Такође је Удружење војвођанских учитеља  поново доделило плакету Друштву учитеља општине Кула за најактивније у Војводини, а председника друштва, Маријану Коларић, похвалило за активности у 2018. години.
На Методичким данима учитеља у Новом Саду презентовани су примери добре наставничке праксе, наставна средства и ваннаставне активности, фотографије, хобији и све што учитељи раде у својој пракси са својим ученицима.