УРААААААА, ЗА ВЕЛИКИ ПОЧЕТАК

Традиционално, последењег дана школске године 28.јуна, наша школа је широм отворила врата новим ђацима првацима. У препуном школском холу изведена је пригодна приредба намењена првацима, њиховим родитељима и учитељима. На самом почеку свечаности, присутнима се обратио директор школе Чаба Пожар пожелевиши свим присутнима добродошлицу, истакавши да је полазак у школу за све првке једна нова, а сигирно и најлепша страница у њиховој књизи звана детињство. Ђаци током свог осмогодишњег школовања стичу нова искуства, нова знања, узбуђења, а сасвим вероватно и упознати најбољег друга за цео живот. Получасовну приредбу, пуну песме, рецитовања, а и соло тачака припремили су ученици трећег разреда са својим учитељима. Након тога је на ред дошао наузбудљивији тренутак за родитеље и ђаке. Учитељи првих разреда су извршили прозивку својих будућих ученика и са њима и њиховим родитељима отишли до својих учионица где су одржали први родитељски састанак. У генерацији школске 2019/20 године уписнао је укупно 69 ученика, од тога 62 ученика који наставу слушају на српском језику и 7 ученика који слушају на мађарском. Ученике у први разред школске 19/20 водиће следећи учитељи: Ђерђи Кермеци, Драган Бублић, Маријана Коларић и Нада Рац.
ПРВАЦИ, ДОБРО НАМ ДОШЛИ И СРЕЋНО !!!!!