ЧЕПОМ ДО ОСМЕХА

Ученици IV-3 одељења ОШ „Петефи бригада“ из Куле су покренули хуманитарну- еколошку акцију сакупљања чепова како би учинили добро дело за неко дете са инвалидитетом. Желели су да са својом учитељицом пре растанка учине још једну „Најбољу задужбину“ кроз ову хуманитарну акцију.Од сакупљених чепова разних боја и величина, направили смо на школском полигону слику велику око 7 метара са 7 м. У томе су нам помагали и остали ученици из наше школе, а највише одељење IV-2 учитељице Наде Рац и IV-1 учитељице Ђенђи Кермеци.Велико хвала тетка Наталији Садовској која нас је од самог почетка бодрила и подржавала. Хвала и ученицима учитеља Бојана Мишића и Драгана Бублића који су направили слике од чепова испред свог одељења. Хвала Дому здравља Кула и директору Жарку Шевин, што нам је уступио сакупљене чепове како бисмо направили колаж слику од њих и продавници Пелапо Кула и власнику Миши Поповићу, роштиљарници Талични и власницама Аранки Тошић и Невенки Лукишић. Хвала свима који су нам помогли да спроведемо ову идеју у дело.