ФЕСТИВАЛ БИОЛОГИЈЕ

27.05. у нашој школи је одржан ,,ФЕСТИВАЛ БИОЛОГИЈЕ,,- упознавање четвртих разреда са биологијом.Фестивал су припремили ученици V-4 и VI-3 разреда заједно са својом наставницом биологије Јеленом Шомођи. Гости фестивала су били 4. разреди са својим учитељима и други наставници. Улазница за фестивал су били пластични чепови који су се прикупљали ,тако да је фестивал био и хуманитарног карактера.На фестивалу су биле предсављене разне радионице из биологије, лабораторијске вежбе,изложбе инсеката,хербаријума. Ученици су се могли упознати са нашим телом,костима и органима,отисцима прстију и како се они узимају, пирамидом исхране,чулима, инсектима, интересантним инсектима-паличњацима, микроскопом, хербаријумима, лековитим биљкама, како може паметни телефон уз помоћ апликације да препозна биљку.