Део смо акције „Природа побеђује“

Део смо акције “ Природа побеђује“ уз Центар за промоцију и едукацију “ Органик лајф“. Помоћ смо добили и од ЈКП“ Комуналац“. У хол школе постављен је контејнер за пластичну амбалажу.

Ученици школе скупљају пластичну амбалажу, подржавајући акцију за заштиту и унапређење животне средине . Не можемо да не истакнемо ученике 8-4 Слобођанец Давида, Стијеља Лазара, Шијачки Александра и Леђенац Саву који су предводили акцију сакупљања пластичне амбалаже. При паковању, пребројавању флаша придружили су им се и ученици 6. разреда Пророковић Сергеј, Полић Александар, Кочовић Бојан, Кираљ Ервин, Драгојевић Никола, Митровић Алекса, Митровић Ненад, Пејчић Ивана, Куљанчић Мина, Банђур Јана и Миздрак Милица.

Ученици су се свесрдно, вредно и савесно укључили у акцију свесни значаја сакупљања отпада и рециклаже.