Обележен Дан школе

У нашој школи 18.децембар обележен је као Дан школе. Часови су организовани кроз различите активности од спортских до литерарних и ликовних.

Према речима ученика, тог дана часови су били скраћени. Ученици седмог разреда имали су час физичког где су  се заједно посветили спортским дисциплинама по свом избору.

Други час био је заједнички час географије и историје који је одржан у холу школе.

На часу ликовног сви ђаци су  добили плакате по којима су доцртавали радове петог и шестог разреда.Након тога одржан је час презентација и рецитација о Десанки Максимовић  тј. о њеним песмама  током  Другог светског рата.

Атмосфера је била узбудљива и сви су били активни.Наши ученици су показали велико интересовање за овакав вид наставе.

Редакција Новинарко