ДЕЧИЈА НЕДЕЉА ИЗ УГЛА УЧЕНИКА

Журка

У четвртак у холу школе организована  је журка за ученике од петог  до 8.разреда. Гости су били ученици ОШ „Иса Бајић“. У заједничком дружењу  уз музику и добар провод , договорена је узвратна посета наших ученика.  Била је то двочасовна журка за памћење.

АНА

„У туђим ципелама“

Ученици седмог разреда наше школе имали су занимљив час  под називом „У туђим ципелама“. Они су се мењали улога са наставницама историје и и немачког језика. Улазећи у улогу наставника ученици су покушавали да дочарају како је то бити наставник, њиховим опонашањем и стргоћом, прозивајући ученике један по један.

ДИЈАНА

Луде фризуре

У оквиру Дечије недеље ученици од 1. до 4. разреда су имали организован дан лудих фризура. Уз помоћ креација и маште, за фризуре су користили темпере, џак од кромпира, картон, салвете у боји и разноразне друге реквизите. Било је пуно маштовитих фризура.

ТИЈАНА