Велики успех на Међународном Математичком Такмичењу

Ковач Алеx, ученик 6-1 разреда и даље ређа своје велике успехе.Прошлог викенда провео је четири дана на Међународном математичком такмичењу Мађарској. Такмичарски део је трајао два дана и Алеx је освојио ИИИ. место. Искрене честитке Алеxу на овом врхунском успеху и свима који су помагали његово припремање за ово такмичење, наставници Миловић Мануели, као и наставницима у школи за таленте у Суботици.

Nagy siker a Nemzetközi Magyar Matematikaversenyen

Kovács Alex, a 6-1 osztály tanulója tovább sorakoztatja remek sikereit.A múlt hétvégén négy napot töltött Magyarországon a III. Nemzetközi Magyar Matematikaversenyen. A verseny feladatsorainak megoldása két napig tartott és Alex a kimagasló III. helyezést érte el. Szívből gratulálunk Alexnak és mindenkinek aki részt vett a felkészületek folyamán, Milovity Manuella tanárnőnek és a szabadkai Cofman Judit tehetséggondozó iskola tanárainak.