Kalocs és Kúla testvériskolák

2013-ban a kalocsaiak látogattak el hozzánk. Sok barátság kötődött, amit még a mai napig is ápolunk .

014.május.31.- én a kúlai diákok látogattak el hozzájuk. Kedvesen fogadtak, és érdekes műsorral készültek a mi tiszteletünkre.

Az iskolai szinjátszócsoport szindarabja nagyon mulatságos volt. A múzeumban megismerkedtünk a kalocsai népviselet külömböző változataival, személyesen himeztünk és készitettünk krumplisgombócot. Estére a diákoknál szálltunk meg, ahol kedvesen fogadtak.

Másnap meglátogadttunk egy  a vizimadár parkot, ahol sokféle állatot néztünk meg.  Később  Kalocsa és Kúla diákjai versenyeztek, de végül döntetlen lett.

Ezt a barátságot továbbra is ápolni fogjuk, és reméljük ,hogy még több diák fog csatlakozni hozzánk.

Készitette:Kresoja Aleksandra

VII.1