Креативци

И у овом полугодишту смо били вредни и учествовали на ликовним конкурсима и дечијој ликовној колонији.
Освојили смо три прве награде и једну трећу.
У октобру је ученик VI-5 родељења  Андреј Гелебан освојио 1. награду на наградном ликовном конкурсу „IX ПЕКАРСКИ ДАНИ“ у Алексинцу.
Ученица Андријана Скиба VI-2 је у новембру освојила такође 1. награду и златни пехар на Дечијој ликовној колонији у Сивцу коју организује Шах клуб, Сивац.
У децембру на манифестацији Месец књиге је ученица Александра Циврић, VI2 одељења освојила 1. награду, а ученик Владимир Палексић је похваљен на изложби дечијих радова у старијем узрасту.
Ученик VIII-1 одељења Кристиан Хубер је освојио 3. награду на овој манифестацији.
Честитамо ученицима на освојеним наградама и њиховим наставницама Барна Лидији и Јанковић Каталин.