Обавештење 30.3.2017.

четвртак, 30 март 2017 12:48
ОБАВЕШТЕЊЕ!

Прошлог викенда су одржана окружна такмичења из неколико области и са задовољством констатујемо да смо на свим такмичењима постигли запажене резултате.

На окружном такмичењу из српског као нематерњег језика које је одржано у нашој школи:Петра Грисхабер у категорији осмака, и Бала Мариана у категорији седмака су освојиле друго  место. Честитамо им, као и њиховој  менторки Трајанки Јанчевски.

На окружном такмичењу из математике Алекс Ковач је освојио прво место међу седмацима и остварио пласман на републичко такмичење.Честитамо  Алексу и његовој менторки Миловић Мануели.

На окружном такмичењу из страног језика Наташа Кутни је прва из немачког а Куљанчић Милана трећа из енглеског језика и обе су се пласирале на републичко такмичење.Честитамо нашим девојкама као и наставницама Тањи Таталовић и Антонији Рес.

На окружном такмичењу изгеографије учествовала су нам 2 ученика наставнице Бенчик  Елвире: Ковач Алекс и Теодора Вујмиловић. Обоје су оствојили треће место. Честитамо им.

На окружном такмичењу из техничког и информатичког образовања нашу школу је представљало 14 ученика од којих се 7 пласирало на републичко такмичење.Честитамо нашим слајним техничарима као и њиховим менторима:

У техничкој дисциплини од5.-8.разреда– Такмичење модела:

Име и презиме ученика

наставник

модел

пласман

Есе Нора Кајра

аутомоделарство

Милутин Јована

бродомоделарство

Гелебан Андреј

Рац Славко

авиомоделарство

У техничкој дисциплини :Примена eлектромагнета  – 8. разред
Циврић Александра

Бачић Лидија

~ROBO- INT Invent  ~7.-8.

Име и презиме ученика

наставник

робот

пласман

Саболч Кристиан

октопод

Ковач Алекс

роботска рука

Папајчик Арон

сушилица-интерфејс

III

Поносимо се  резултатима свих наших ученика и њихових наставника и желимо им много успеха на Републичким такмичењима.

ÉRTESÍTÉS!

BacsityLidia

robot kéz

Papajcsik Áron BacsityLidia száritó-interfejsz III

Büszkék vagyunk tanulóink, valamint tanáraink kimagasló eredményeire, és hasonló sikereket kívánunk nekik a verseny következő szintjén.

управа   –    igazgatóság