Адреса: 16. Дивизије 34, Кула Тел: 025/723-944

Обавештење 1.3.2017.

0

среда, 01 март 2017 14:12

ОБАВЕШТЕЊЕ!

Протеклог викенда одржао је неколико општинских такмичења и  ученици наше школе постигли следеће резултате:

На општинском такмичењу из математике ученици 3.  разреда су освојили изванредне резултате: Никша Јоксовић из 3-3 је првиKатарина Милошевићиз истог одељења, Ања Микулић из 3-2,  и Миклош Шерженка из 3-1 су други, док су Виктор Гез из 3-1, Стефан Радовић из 3-2, освојили трећу награду, а Ана Црњански је добила похвалу. Марко Ераковић из 4-4 је трећи док су из виших разреда заблистали Гелебан Сергеј из 6-4, као освојивши другу и Ковач Алекс из  7-1 прву  награду. Честитамо нашим најуспешнијим математичарима, као и њиховим менторима: Војчена Марији, Мартиновић Станки, Перишић Бранк, Делић Сањи, Мармила Славици и Миловић Мануели.

На општинском такмичењу из немачког језика ученица наставнице Таталовић Тање,  Кутни Наташаосвојила је прво место. Честитамо Наташи и њеној менторки на сјајном резултату.

На општинском шаховском турниру обе екипе наставника Гириц Зорана (екипа девојчица и екипа дечака) су освојиле прво место.За то су  најзаслужнији у категорији четвртака: Драгојевић Никола који је освојио првоПинтерић Аљоша друго и Вонић Давид треће место.У категорији девојчица петог разреда Шајин Вања је прва, а Мосорка Дуња друга, док су у категорији шестака најбољи Шијачки Александар – први, и Митровић Ненад трећи на ранг листи.

Честитамо нашим најуспешнијим ученицима и желимо им много успеха на наредном нивоу такмичења.

управа школе

ÉRTESÍTÉS!

A múlt hétvégén néhány községi verseny zajlott le. Diákjaink kitünő eredményeket értek el.

matematika községin a 3. osztályosk a következő helyezést érték el:

Nikša Joksović3.-3 I. helyКatarina Milošević3.-3, Anja Mikulić3-2  és Serzsenka Miklós 3-1 II. helezést értek el, Gőz Viktor 3.-1, Stefan Radović   3.-2  pedig III. helyezést, és Ana Crnjanski dicséretben részesült.

Marko Eraković4-4 III. helyGeleban Sergej 6-4 II. helyKovács Alex 7-1      I. hely.

Gratulálunk a nyerteseknek és mentoraiknak: Vojcsena Máriának, Martinović Stankanak, Perisić Brankanak, Marmila Slavicanak, Milović Manuellának.

német községin Kutni Natasa, Tatalovic Tanja diákja első helyezett lett.Gratulálunk nekik.

községi sakk tornán a Giric Zoran vezette fiú és lány csapat is első helyezett lett. A negyedikesek:  Dragojević Nikola elsőPinterić Aljosa másodikVonić David harmadik lett.

Az otodikes  lányok:Sajin Vanja elsőMosorka Dunja második  és a hatodikosok:Sijacki Aleksandar elsőMitrovic Nenad harmadik.

Gratulálunk diákjainknak és  hasonló sikereket kívánunka további versenyeken.