Насловна Ученици Књига обавештења
Обавештење 16.3.2017. ПДФ Штампа Ел. пошта
четвртак, 16 март 2017 10:36

ОБАВЕШТЕЊЕ!

Обавештавамо ученике и запослене да ће се  у петак 17.03.2017. одржати једнодневништрајк упозорења и наставаће сеодвијати по скраћеном режиму, са часовима од 30 минута и великим одморима у трајању од 15 минута.

ÉRTESÍTÉS !

Értesítjük tanulóinkat és dolgozóinkat, hogy pénteken,  2017.március 17-én egynapos  figyelmeztető sztrájkba lép az iskola, a tanitási órák 30 percesek, a nagyszünetek pedig 15 percesek lesznek.

Преподне - délelőt

1.7,30 - 8,00

2.8,15 - 8,45

3.9,00 - 9,30

4.9,35-10,05

5.10,10 - 10,40

6.10,45- 11,15

7.11,20 – 11,50

 

Поподне- délután

1.13,30 - 14,00

2.14,05- 14,35

3.14,50- 15,20

4.15,35- 16,05

5.16,10 - 16,40

6.16,45- 17,15

 
Обавештење 15.3.2017. ПДФ Штампа Ел. пошта
среда, 15 март 2017 16:23

ОБАВЕШТЕЊЕ!

Обавештавамо ученике да ће Међународно математичко такмичење ''Кенгур без граница'' 2017. бити одржано 16.3. 2017. са почетком у 10,00 .

Такмичење ће се одржати у учионицама старе зграде. Списак распореда по учионицама налази се на огласној табли у холу школе. Молимо наставнике да после другог часа  ослободе наставе  ученике пријављене на ''Кенгура''.

Обавештавамо ученике, учитеље и наставнике, да  настава за све од 1. до 4. разреда тога дана  почиње у 12,00.часова

Желимо вам успех на такмичењу !

ÉRTESÍTÉS !

Értesitjük a tanulókat, hogy a “Kengurú határoknélkül” nemzetközi matematikavereny  2017.03.16-án  10 órakor a régi épületben lesz megtartva.

A diákok névsora, és a tantermek beosztása az iskola  hirdető tábláján, a hallban található. Kérjuk a tanárokat, hogy a verseny résztvevőit a második óra után mentsék fel a többi óra alól.

Ezen a napon a tanitás minden alsós részére 12,00- kor kezdődik.

Sok sikert  kivánunk a versenyhez!

 
Обавештење 13.3.2017. ПДФ Штампа Ел. пошта
понедељак, 13 март 2017 14:02

ОБАВЕШТЕЊЕ!

И овај  викенд је прошао у знаку такмичења.У Руском Крстуру је одржано окружно такмичење из физике на коме су ученици наше школе остварили сјајне резултате.Ковач Алекс је освојио прво, а Гелебан Сергеј треће место у категорији седмака, док је Вукмировић Марко други у категорији осмака.Честитамо нашим најбољим физичарима и њиховим менторима Червик Тамашу и Остојић Милисаву.

На општинском такмичењу из географије имамо два друга места: Ковач Алекс и Вујмиловић Теодора у категорији седмака.Честитамо им и наставници Бенчик Елвири.

На општинском такмичењу из техничког и информатичког образовања, чији смо били домаћини, наши  ученици су се такмичили у седам дисциплина и остварили  следеће запажене резултате:

 

Практичан рад по задатку 5. ; 6.  и7. разред

Име и презиме ученика

наставник

пласман

     

Жугић Вукашин

Бачић Лидија

I

Радовић Андреј

Бачић Лидија

I

Салонтаји Константин

Бачић Лидија

 

Сератлић Наталија

Перућица Снежана

I

Полић Јована

Перућица Снежана

II

                

У техничкој дисциплини такмичење модела:

Име и презиме ученика

наставник

модел

пласман

Есе Нора Кајра

Бачић Лидија

аутомоделарство

III

Милутин Јована

Бачић Лидија

бродомоделарство

I

Гелебан Андреј

Рац Славко

авиомоделарство

I

 

Примена Електромагнета  8. разред

Циврић Александра

Бачић Лидија

I

Бала Анита

Бачић Лидија

I

Грисхабер Петра

Бачић Лидија

II

 

Свим ученицима  и њиховим менторима захваљујемо се на ангажовању у представљању наше школе и честитамо на постигнутим резултатима, те  желимо  пуно успеха на даљем такмичењу.

 

ÉRTESÍTÉS !

Helyszini feladatmegoldás. 5. ; 6.  és 7. osztály

Ime i prezime učenika

nastavnik

plasman

     

Žugić Vukašin

Bačić Lidija

I

Radović Andrej

Bačić Lidija

I

Salontaji Konstantin

Bačić Lidija

 

Seratlić Natalija

Perućica Snežana

I

Polić Jovana

Perućica Snežana

II

                

U tehničkoj disciplini takmičenje modela:

Ime i prezime učenika

nastavnik

model

plasman

Ese Nora Kajra

Bačić Lidija

automodelarstvo

III

Milutin Jovana

Bačić Lidija

brodomodelarstvo

I

Geleban Andrej

Rac Slavko

aviomodelarstvo

I

 

Primena Elektromagneta  8. razred

Civrić Aleksandra

Bačić Lidija

I

Bala Anita

Bačić Lidija

I

Grishaber Petra

Bačić Lidija

II

 

Minden tanulónak és felkészitő tanárának szivből gratulálunk és további sikereket kivánunk. Köszönjük,hogy sikerrel képviselik az iskolánkat!

 
Обавештење 7.3.2017. ПДФ Штампа Ел. пошта
уторак, 07 март 2017 10:16

ОБАВЕШТЕЊЕ!

Ученици наше школе су наставили са запаженим резултатима на следећим општинским такмичењима :

На  такмичењу  из хемије, одржаном у Липару, oстварени  су следећи резултати:

 7. разред

Име и презиме ученика

наставник

награда

Ковач Алекс

Војчина Кристина

I

Бељкаш Драгоје

Снежана Вукмировић

II

Жежељ Ања

Снежана Вукмировић

III

 

На општинском такмичењу из  информатике одржаном у суботу 4. марта у Липару ученик, наставника Зорана Гирица, Салонтаји Константин освојио је прво место из програмирања у категорији шестих разреда

 

На општинској „Књижевној олимпијади“одржаној истог дана у нашој школи такмичило се четворо   наших ученика  и њих  троје је остварило пласман, а Дијана Чуде наставницеСлађана Червени Играчки има директан пласмана окружно без такмичења.

7.разред

Име и презиме ученика

наставник

ранг

Маријана Бабић

Татјана Вјештица

II

Ања Жежељ

Татјана Вјештица

III

Наталија Сератлић

Татјана Вјештица

III

 

На општинском такмичењу из биологије одржаном у недељу 5.03.2017. у Сивцу и освојенје чак 16 пласмана:

5.разред

Име и презиме ученика

наставник

ранг

Катарина Балинт

Јелена Шомођи

I

Никола Вјештица

Мирјана Медурић

II

Оливер Пиштука

Андреа Пожар

II

Андреа Такач

Мирјана Медурић

III

           

6.разред

Име и презиме ученика

наставник

ранг

Софија Раонић

Маријана Јакшић

II

Теодора Станић

Маријана Јакшић

II

Немања Павичић

Маријана Јакшић

II

Маша Керекеш

Маријана Јакшић

III

 

7. разред

Име и презиме ученика

наставник

ранг

Ковач Алекс

Андреа Пожар

II

Милошевић Јелена

Драгана Ђенић

II

Булатовић Владана

Мирјана Медурић

II

Бала Маријана

Андреа Пожар

III

Анастасија Премовић

Драгана Ђенић

III

 

8. разред

Име и презиме ученика

наставник

ранг

Урош Живић

Мирјана Медурић

II

Вукашин Рабреновић

Мирјана Медурић

II

Ивана Исаков

Драгана Ђенић

III

 

У недељу, су се такмичили и наши историчари и постигли 11 пласмана,у категоријама од 5. до 8. разреда:

5.разред

Име и презиме ученика

наставник

ранг

Никола Вјештица

Јадранка Лазаревски

II

Ратко Поњевић

Снежана Васиљук

III

           

6.разред

Име и презиме ученика

наставник

ранг

Теодора Станић

Јадранка Лазаревски

II

Константин Салонтаји

Снежана Васиљук

III

Сергеј Гелебан

Снежана Васиљук

III

 

7. разред

Име и презиме ученика

наставник

Ранг

Драгоје Бељкаш

Снежана Васиљук

III

     
     

 

8. разред

Име и презиме ученика

наставник

ранг

Ивана Бајић

Снежана Васиљук

I

Анастазија Козар

Снежана Васиљук

I

Анђела Савковић

Снежана Васиљук

I

Андријана Скиба

Снежана Васиљук

II

Марко Терзић

Снежана Васиљук

II

 

На ликовном конкурсу '' Цвеће за моју маму'' западнобачког округа, ученица 1-2 разреда Симона Миљанић освојила је прву награду. Желимо нашем прваку и њеној учитељици Снежани Кнежевић још много награда.

Свим ученицима  и њиховим менторима захваљујемо се на ангажовању у представљању наше школе и честитамо на постигнутим резултатима, те  желимо  пуно успеха на даљем такмичењу.

 

 

ÉRTESÍTÉS !

Az elmúlt időszakban  megtartott községi versenyeken tanulóink a következő eredményeket érték el:

Lipáron szervezték meg  a kémia versenyt:

 7.osztály

A tanuló neve

tanár

helyezés

Kovač Aleks

Vojčina Kristina

I

Beljkaš Dragoje

Snežana Vukmirović

II

Žeželj Anja

Snežana Vukmirović

III

 

Szombaton, a Lipáron megtartott községi informatika versenyen, Giric Zorán tanitványa, Salontaji Konstantin, első helyezést ért el programozásból.

 

Az iskolánkban, szintén szombaton, megtartott községi szintü Irodalmi olimpia elnevezésü versenyen 4 résztvevőnk volt, Čude Dijana, Igračcki Červeni Sladjanadiákja, versenyen kivül  jutott tovább. Az  eredmények a következők:

7. osztály

A tanuló neve

tanár

helyezés

Marijana Babić

Tatjana Vještica

II

Anja Žeželj

Tatjana Vještica

III

Natalija Seratlić

Tatjana Vještica

III

 

A Szivácon megtartott biologia versenyen16helyezést sikerült ellérni:

5.razred

A tanuló neve

tanár

helyezés

Katarina Balint

Jelena Šomođi

I

Nikola Vještica

Mirjana Medurić

II

Oliver Pistuka

Andrea Pozsár

II

Andrea Takač

Mirjana Medurić

III

           

6.razred

A tanuló neve

tanár

helyezés

Sofija Raonić

Marijana Jakšić

II

Teodora Stanić

Marijana Jakšić

II

Nemanja Pavičić

Marijana Jakšić

II

Maša Kerekeš

Marijana Jakšić

III

 

 

7. razred

A tanuló neve

tanár

helyezés

KovacsAlex

Andrea Pozsár

II

Milošević Jelena

Dragana Đenić

II

Bulatović Vladana

Mirjana Medurić

II

Balla Marianna

Andrea Pozsár

III

Anastasija Premović

Dragana Đenić

III

 

8. razred

A tanuló neve

tanár

helyezés

Uroš Živić

Mirjana Medurić

II

Vukašin Rabrenović

Mirjana Medurić

II

Ivana Isakov

Dragana Đenić

III

 

Vasárnap,március 5-én. volt a történészek versenye. Az erdmények a következők: 

5.osztály

A tanuló neve

tanár

helyezés

Nikola Vještica

Jadranka Lazarevski

II

Ratko Ponjević

Snežana Vasiljuk

III

           

6.razred

A tanuló neve

tanár

helyezés

Teodora Stanić

Jadranka Lazarevski

II

Konstantin Salontaji

Snežana Vasiljuk

III

Sergej Geleban

Snežana Vasiljuk

III

 

7. razred

A tanuló neve

tanár

helyezés

Dragoje Beljkaš

Snežana Vasiljuk

III

     
     

 

8. razred

A tanuló neve

tanár

helyezés

Ivana Bajić

Snežana Vasiljuk

I

Anastazija Kozar

Snežana Vasiljuk

I

Anđela Savković

Snežana Vasiljuk

I

Andrijana Skiba

Snežana Vasiljuk

II

Marko Terzić

Snežana Vasiljuk

II

 

Simona Miljanićelsősünk, anyugatbácskai képzőművészeti pályázaton elsődiját nyert.Gratulálunk  neki és Snežana Knežević tanitónőnek.

Minden tanulónak és felkészitő tanárának szivből gratulálunk és további sikereket kivánunk. Köszönjük,hogy sikerrel képviselik az iskolánkat!

 
<< Почетак < Претходна 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следећа > Крај >>

Страна 6 од 53