Обавештење 9.2.2017.

петак, 10 фебруар 2017 13:52
В А Ж Н О  УПОЗОРЕЊЕ !!!

Поводом скорашњих дешавањау школском дворишту и на улици ПOНОВО  се скреће пажња ученицима:

да су уобавези да се придржавају Правила понашања у просторијама Школе и школском дворишту и на другом месту на којем се изводи образовно-васпитни рад, као и на путу између куће и Школе .

Посебно се скреће пажња ученицима даза време  одмора  напусте учионицу (осим редара), буду у школском  дворишту и НЕ ИЗЛАЗЕ НА УЛИЦУ!

F O N T O S  FIGYELMEZTETÉS !!!

Az iskolaudvarban és az utcán a közelmúltban lezajló események kapcsán felhivjuk a tanulók figyelmét, hogy:

kötelesek az iskola Szabályzataszerint viselkedni a tantermekben, az iskolaudvarában és egyéb helyiségeiben, ahol oktató-nevelő munka folyik, valamint az iskola és az otthon közötti útszakaszon is.

Különösképpen felhivjuk a figelmet a következőkre:

a szünetekben (a heteseket kivéve) hagyjátok el a tantermet, tartózkodjatok az iskolaudvarban ésNE MENJETEK KI AZ UTCÁRA !

директор-igazgató