ИПАК ЧЕТИРИ НАГРАДЕ ЗА НАШУ ШКОЛУ

Накнадним увидом у задатке Патрицие Војчене испоставило се да је дошло до грешке приликом уписа њених бодова у табелу која показује резултате, награде и похвале, а која је објављена на сајту Математичког друштва Архимедес. Наиме, уместо 87 бодова који су  нашој ученици гарантовали 3.награду грешком је уписано 78 бодова, што је било довољно за похвалу.  Математичко друштво Архимедес је том приликом упутило извињење Патрицији, њемом учитељу, родитељима и нашој школи. Школа такође користи прилику да се захвали МД Архимедес на разумевању и на жељи да се исправи ненамерна грешка. Патрициа Војчена је четврти ученинк наше школе који је награђен на овогодишњем математичком такмичењу Мислиша. Патрициа, честитамо.