Велики успеси ученика ОШ ”Петефи бригада” на општинским такмичењима

Пре него што почну   следећи  нивои такмичења желимо да се осврнемо  на велике успехе наших ученика на општинским такмичењима која су при крају.

ФИЗИКА,18.2.2018.

МЕНТОР УЧЕНИК НИВО НАГРАДА ШКОЛА ОДРЖАВАЊА
Остојић Милисав Ковач Алекс 8-1 општинско 1. награда Сивац, 20. октобар
Остојић Милисав Гелебан Сергеј 7-3 општинско 1.награда Сивац, 20. октобар
Остојић Милисав Салонтаји Константин 7-4 општинско 3.награда Сивац, 20. октобар
Остојић Милисав Сејфовић Страхиња 7-4 општинско 3.награда Сивац, 20. октобар
Остојић Милисав Жугић Вукашин 6-4 општинско 2.награда Сивац, 20. октобар
Остојић Милисав Балин Катарина 6-2 општинско 3.награда Сивац, 20. октобар
Остојић Милисав Вјештица Никола 6-4 општинско 3.награда Сивац, 20. октобар
Остојић Милисав Павловић Лука 6-2 општинско 3.награда Сивац, 20. октобар

 

МАТЕМАТИКА, 24.2.2018.

МЕНТОР УЧЕНИК НИВО НАГРАДА ШКОЛА ОДРЖАВАЊА
Бублић Драган Реибер Фреја 3-2 општинско 2.награда Црвенка, Вук Караџић
Бублић Драган Поњевић Жељана 3-2 општинско 3. награда Црвенка, Вук Караџић
Мартиновић Станка Јоксовић Никша 4-3 општинско 1. награда Црвенка, Вук Караџић
Перишић Бранка Микулић Ања 4-3 општинско 3. награда Црвенка, Вук Караџић
Војчена Марија Хубер Патрик 4-1 општинско 3.награда Црвенка, Вук Караџић
Миловић Мануела Пинтерић Аљошљ 5-2 општинско 1.награда Црвенка, Вук Караџић
Милетић Ратко Балинт Катарина 6-2 општинско 1.награда Црвенка, Вук Караџић
Милетић Ратко Поњевић Ратко 6-2 општинско 2.награда Црвенка, Вук Караџић
Милетић Ратко Жугић Вукашин 6-4 општинско 3.награда Црвенка, Вук Караџић
Мармила Славица Гелебан Сергеј 7- општинско 3. награда Црвенка, Вук Караџић
Миловић Мануела Ковач Алекс 8-1 општинско 1. награда Црвенка, Вук Караџић

 

ИНФОРМАТИКА, 25.2.2018

МЕНТОР УЧЕНИК НИВО НАГРАДА ШКОЛА ОДРЖАВАЊА
Гириц Зоран Жугић Вукашин 6-4 општинско 1.награда Липар, Никола Тесла
Ковач Анита Ковач Алекс 8-1 општинско 1. Награда Липар, Никола Тесла

 

ОПШТИНСКА СМОТРА РЕЦИТАТОРА,9.3.

МЕНТОР УЧЕНИК НИВО НАГРАДА ШКОЛА ОДРЖАВАЊА
мађарски рецитовање Хуђик Кањо Валериа Фењвеши Петронела општинско 3.награда Кула, Културно-просветна заједница општине Кула

 

КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА, 10.3.2018.

 

МЕНТОР УЧЕНИК НИВО НАГРАДА ШКОЛА ОДРЖАВАЊА
Вјештица Тања Жежељ Ања општинско 1.награда Кула, Петефи бригада
Вјештица Тања Наталија Сератлић општинско 3.награда Кула, Петефи бригада
Трајанка Јанчевски Митровић Ненад општинско 2. награда Кула, Петефи бригада

 

ТИО, 10.3.2018.

МЕНТОР УЧЕНИК НИВО НАГРАДА ШКОЛА ОДРЖАВАЊА
Перућица Снежана Ераковић Марко 5-4 општинско 3. награда Кула, Петефи бригада
Бачић Лидија Балинт Катарина 6-2 општинско 2.награда Кула, Петефи бригада
Бачић Лидија Жугић Вукашин 6-4 општинско 3.награда Кула, Петефи бригада
Бачић Лидија Папајчик Арон 8-1 општинско 1.награда Кула, Петефи бригада
Перућица Снежана Сератлић Наталија 8-4 општинско 3.награда Кула,Петефи бригада
Бачић Лидија Средановић Миња, 6-2 општинско 3.награда Кула,Петефи бригада
Бачић Лидија Јашовић Филип, 6-2 општинско 2.награда Кула, Петефи бригада
Бачић Лидија Милутин Јована, 6-2 општинско 3.награда Кула, Петефи бригада
Бачић Лидија Есе Нора-Кајра,6-2 општинско 2.награда Кула, Петефи бригада
Бачић Лидија Павловић Лука,6-2 општинско 3.награда Кула, Петефи бригада

 

БИОЛОГИЈА, 17.3. 2018.

МЕНТОР УЧЕНИК НИВО НАГРАДА ШКОЛА ОДРЖАВАЊА
Медурић Мирјана Ераковић Марко 5-4 општинско 3.награда Црвенка, Вук Караџић
Медурић Мирјана Катарина Балинт, 6-4 општинско 2.награда Црвенка, Вук Караџић
Медурић Мирјана Никола Вјештица,6-4 општинско 2.награда Црвенка, Вук Караџић
Пожар Андреа Оливер Пиштука, 6-1 општинско 3.награда Црвенка, Вук Караџић
Медурић Мирјана Никола Криваћевић,6-4 општинско 3.награда Црвенка, Вук Караџић
Маријана Јакшић Тедора Станић,7-4 општинско 3.награда Црвенка, Вук Караџић
Маријана Јакшић Софија Раонић општинско 3.награда Црвенка, Вук Караџић

 

ИСТОРИЈА, 17.3. 2018.

МЕНТОР УЧЕНИК НИВО НАГРАДА ШКОЛА ОДРЖАВАЊА
Васиљук Снежана Поњевић Ратко 6-2 општинско 1.награда Крушчић, Вељко Влаховић
Васиљук Снежана Бајић Јелена, општинско 1.награда Крушчић, Вељко Влаховић
Васиљук Снежана Салонтаји константин општинско 2.награда Крушчић, Вељко Влаховић
Васиљук Снежана Голубовић Немања,5-4 општинско 2.награда Крушчић, Вељко Влаховић
Васиљук Снежана Немесајмер Давид, 6-2 општинско 2.награда Крушчић, Вељко Влаховић
Галамбош Роберт Нађ Даниел општинско 3.награда Крушчић, Вељко Влаховић
Лазаревски Јадранка Пинтерић Аљоша,5- општинско 3.награда Крушчић, Вељко Влаховић
Васиљук Снежана Ераковић Марко 5-4 општинско 3.награда Крушчић, Вељко Влаховић
Васиљук Снежана Балинт Катарина, 6-2 општинско 3.награда Крушчић, Вељко Влаховић
Лазаревски Јадранка Тедора Станић,7. општинско 3.награда Крушчић, Вељко Влаховић
Лазаревски Јадранка Ромода Ана општинско 3.награда Крушчић, Вељко Влаховић
Васиљук Снежана Ћирић Љубиша, општинско 3.награда Крушчић, Вељко Влаховић
Васиљук Снежана Бељкаш Драгоје, општинско 3.награда Крушчић, Вељко Влаховић

 

ЛИКОВНО” МАЛИ ПЈЕР”,23.3.2018.

МЕНТОР УЧЕНИК НИВО НАГРАДА ШКОЛА ОДРЖАВАЊА
Кнежевић Снежана Вучинић Соња општинско 1. награда Кула, Петефи бригада”
Кнежевић Снежана Жежељ Маријана општинско 1.награда Кула, Петефи бригада”
Перишић Бранка Тијана Голубовић општинско 2. награда Кула, Петефи бригада
Кермеци Ђенђи Хуђик Шара општинско 2. награда Кула, Петефи бригада
Лидија Барна Играчки Нађа општинско 2. награда Кула, Петефи бригада
Бублић Драган Рајак Тијана општинско 3.награда Кула, Петефи бригада
Лидија Барна Гелебан Сергеј општинско 3. награда Кула, Петефи бригада
Лидија Барна Радмановић Жељана општинско 3.награда Кула, Петефи бригада

 

 

МАЂАРСКИ ЈЕЗИК, 24.3.2018.

МЕНТОР УЧЕНИК НИВО НАГРАДА ШКОЛА ОДРЖАВАЊА
Кањо-Хуђик Валерија Nagy Dániel (V. osztály) општинско 1.награда Кула, Петефи бригада
Кањо-Хуђик Валерија Pistuka Oliver(VI. osztály) општинско 1.награда Кула, Петефи бригада
Кањо-Хуђик Валерија Nagy Klaudia(VII. osztály) општинско 1.награда Кула, Петефи бригада
Кањо-Хуђик Валерија Kovács Alex(VIII. osztály) општинско 1.награда Кула, Петефи бригада
Кањо-Хуђик Валерија Balla Marianna(VIII. osztály) општинско 2. награда Кула, Петефи бригада
Кањо-Хуђик Валерија Gonczlik Timea 8. општинско 3.награда Кула, Петефи бригада

 

 

РОБО-ИНТ-ИВЕНТ, 24.3.2018.

 

МЕНТОР УЧЕНИК НИВО НАГРАДА ШКОЛА ОДРЖАВАЊА
Лидија Бачић Барачкаи Тамаш 7. разред општинско 1. место Кула, Петефи бригада
Лидија Бачић Фаркаш Асуан 7. разред општинско 2.место Кула,Петефи бригада
Лидија Бачић Папајчик Арон 8. разред општинско 1.место Кула, Петефи бригада
Лидија Бачић Кристиан Саболч 8. разред општинско 2.место Кула, Петефи бригада

 

Резултате неких такмичења још очекујемо. Почела су и  окружна такмичења.

Ова прича није завршена.

Наставак следи…..