Распоред ООВО

Распоред осталих активности наставника од 5. до 8. разреда за школску 2017-2018.

Име и презиме

допунска  настава

додатна настава

слободне
активности

Припрем. настава

термин

термин

термин

термин

 Кањо Валериа

Среда 16ч

Среда по договору

Среда 16.45

јун

Вукелић Смиљана

Вјештица

Татјана

Уторак 12.45

По договору

Среда 17ч

Јун 2018.

Червени Играчки Слађана

Јанчевски Трајанка

Понедељак 16ч

Среда 16ч

Петак 16ч

Воротњак Надија

Хома Тамара

од јануара по договору

Рес Антонија

Понедељак 12.45

Петак поподне у договору са ученицима

Петак поподне у договору са ученицима

Врањеш

Теодора

Уторак 7.час

Петак поподне у договору са ученицима

Петак поподне у договору са ученицима

Тривић Теодора

Понедељак 15.20

Среда по договору

Васелишин Весна

Таталовић Тања

Среда 7.час

Петак поподне по договору

По договору, понедељком

Дроњаковић Милан

Понедељак 7.час

Понедељак 7. час

Понедељак 7.час

Цветановић Марта

Понедељак 16.30

Четвртак 16.30

Бертрон Хилда

Среда 16.30

Среда по договору

Уторак 16.30

Хевет Јудит

Среда 12.45

Мали хор

„аллегро“ 14.30

Кулеба Јарослав

Среда 17

Барна Лидија

Четвртак по договору

Четвртак по договору

Јанковић Каталин

Суботом  по потреби

Суботом по потреби

Мартиновић Владимир

Понедељак 7

Среда  7

Петак 7

јун

Бенчик Елвира

Уторак 7.час

Четвртак 7.час

Уторак 8.час

Јун

Лешчешен Игор

Галамбош

Роберт

Уторак

13.30-14.15

Петак

13.30-14.15

Петак по договору

јун

Лазаревски Јадранка

Четвртак 6.час

Четвртак 7.час

Васиљук Снежана

Среда 7. Час

Среда поподне по договору са ученицима

Среда 7. Час

Јун

Остојић Милисав

Понедељак 7.час

Среда после подне

Четвртак по договору

Вукмировић Снежана

Понедељак 7.час  7.разред среда 7.час          8.разред

Четвртак после подне по договору

Четвртак по договору

Јун

Жежељ Наташа

Војчина Кристина

Четвртак по договору

Петак по договору

Уторак по договору

Јун

Пожар Андреа

Субота по договору

Четвртак по договору

Субота по договору

Јун

Медурић Мирјана

Среда 7.час

Среда поподне по договору

Петак поподне по договору

Јун

Јакшић Маријана

По договору (уторак или четвртак)

Уторак по договору после 6.часа

Четвртак по договору после6.часа

Шомођи Јелена

Милутиновић Радмила

Понедељак 8.час

Понедељак 7. Час

Среда 7.час по договору са ученицима

Понедељак или среда поподне по договору са ученицима

Ковач Анита

Понедељак  7.час

Петком поподне по договру

Петком поподне по договру

Милетић Ратко

VI четвртак 6

VIII  среда 6

VI – разред 1,3 субота

Мармила Славица

Понедељак по договору

Среда по договору

Миловић Мануела

Среда 7.час

понедељак у 16 ч

Среда 16 ч.

Среда 17 ч.

Бачић Лидија

Од јануара по договору

Од новембра четвртак од 16 ч.

Перућица Снежана

Среда 7.час

Рац Славко

Од јануара по договору петак

Костић Милан

Гириц Зоран

Среда или субота

(по договору)

Среда или субота

(по договору)

Глишић Зоран

Кошарка (М) среда 7.час

Апро Адриана

Одбојка по договору понедељак после 7.часа

Залар Дамир

Стони тенис понедељак после 7.часа