НАВИРУ СЕЋАЊА У РЕСТОРАНУ “ ЗВЕКАНИ“- Завршна приредба одељења 4/3

Година је 2042. Сада већ одрасли и озбиљни људи, ученици 4/3 одељења наше школе прослављају двадесет година завршетка 4. разреда у ресторану ЗВЕКАНИ, где их је окупио један још озбиљнији угоститељ, њихов друг из одељења, сад власник поменутог ресторана. И тако, један за другим долазе некадашњи ученици 4/3, а данас познати програмери, адвокати, судије, фудбалери, маникири, педикири, фризери, рели возачи, астронаути, НБА звезде, аутомеханичари, атлетичари, уметници, доктори, стоматолози, који се присећају кад су се први пут одвојили од маминих скута, закорачили у своју школу и кад су прву пут угледали ЊУ. Присећају се и првих оцена добијених од ЊЕ, присећају се шта им је све ОНА причала , како их је смиривала, колико им је пута говорила да лопта не може да лети по учионици и присећају се осталих ЊЕНИХ савета који су им помогли током њиховог пута да постану оно што су данас, успешни и формирани људи. Прослава две деценије састанка настављена је уз песму Сећања ( Memories) и прилагођен текст песме који говори о првом сусрету њених ЗВЕКАНА СА ШКОЛОМ. А зашто се ресторан зове ЗВЕКАНИ ? Па ту тајну знају само ученици 4/3 и ОНА, која их је увек тако звала. Да ли ће вам то открити, е то морате питати ЊУ, њихову учитељицу Станку Мартиновић и њене ЗВЕКЕНЕ из 4/3.