Успех наших основаца на државном такмичењу “Шта знаш о саобраћају”

Такмичење “Шта знаш о саобраћају” је званично такмичење Министарства просвете, науке и технолошког развоја и ове године одржано је уз подршку Друштва наставника техничког образовања Србије и Министарства унутрашњих послова Републике Србије. Вредне награде и признања најбојим основцима уручили су генерални секретар АМСС, Милан Николић и председник Извршног одбора „АМС Осигурање“ а.д.о. Београд, Дејан Јевтић, као и начелник Управе саобраћајне полиције Славиша Лакићевић и председник општине Савски венац, Милош Видовић.

Ученици наше школе су се посебно истакли на овом такмичењу. Ученик осмог разреда, Никола Рајак, освојио је злато и уједно постао шампион у Ц категорији. Рајак је показао завидно умеће у тестовима из познавања саобраћаја, али и изузетну спретност када су у питању полигони. Његова замена био је ученик седмог разреда ове школе, Леон Бајаи, који се такође истакао као врло умешан. На четвртом месту у Б категорији нашла се ученица  петог разреда ОШ “Петефи бригаде“, Милица Рупић. Ученике је за ово такмичење припремала наставница Лидија Бачић.

Браво за наше ученике!