УСПЕХ НАШИХ УЧЕНИКА НА 9. СПОРТСКОЈ ОЛИМПИЈАДИ ШКОЛСКЕ ОМЛАДИНЕ ВОЈВОДИНЕ У ЗРЕЊАНИНУ

Са 9. спортске олимпијаде школске омладине Војводине ( СОШОВ), која је практично најмасовније шкослко спортско такмичење, пливачи и каратисти наше школе вратили су се окићени златним и бронзаим одличјем. На овом најмасовнијем школском такмичењу, које је одржано протеклог викенда у Зрењанину, нашу школу су представљали пливачи Милица Рупић 5/3, Мартина Гонцлик 8/1 и Леон Бајаи 7/1 који је освојио бронзану медаљу. На карате такмичењу, ученица Лана Љубенковић 7/2 је освојила златну медаљу. Поред Лане нашу школу су представљали и Тот Теодра 5/1 и Гажо Анастасија 6/3Честитамо Лани и Леону као и осталим ученицима који су с поносом представљали своју школу на овом престижном омладинском такмичењу.