ПРОСЛАВЉЕН САВИНДАН

У холу наше школе, 27. јануара, пригодном приредбом, а уз присуство кумова школе, свештених лица, ученика и запсоелних, обележана је школска слава Свети Сава. Због лоше епидемиолоше ситуације пиредба је уприличена у скраћеном издању уз присуство наставника и ученика који су учествовали у организацији приредбе. Током славског обреда и резања славског колча породица Мандић предала је кумство породици Поповић. Приредбу је отворио школски хор Алегро Химном о Светом Сави. Током приредбе присутни су могли да виде и чују рецитал ученика старијих разреда о животу Светог Саве, представу ученика четвртих разреда о значају Светог Саве у свести и историји нашег народа, као и презентацију о лику и делу нашег најзначајнијег светитеља. Приредбу је затворио хор Алегро изведбом песме Не дам. Након приредбе за све присутне приређен је славски ручак.