УСПЕХ УЧИТЕЉИЦЕ МАРИЈАНЕ КОЛАРИЋ И ЊЕНИХ ПРВАКА

Упоредо са  три веома захтевна међународна пројекта , у току првог полугодишта, учитељица Маријана Коларић је са својим првацима пријавила и радила и четврти пројекат „Покренимо нашу децу“ у организацији Аква Вива- Књаз Милош, Министарства просвете, науке и технолошког развоја и  Српским савезом професора физичког васпитања и спорта.

Циљ пројекта је увођење додатних свакодневним физичких активности и вежби за ученике од  1. до 4. разреда основних школа.

На одморима и на часовима вежбали су прваци по десетак минута вежбе из програма „Покренио нашу децу“ и успели су да буду одабрани међу првих 36 школа Републике Србије и да их награде веома богатим комплетом спортских реквизита које ће користити да још више обогате наставу физичког и здравственог васпитања и да се забаве.

Њихове филмиће можете погледати на линковима:

ОБАВЕЗНЕ ВЕЖЕБЕ ИЗ ПРОГРАМА: https://www.youtube.com/watch?v=0KLLjJ6lCJ4&fbclid=IwAR1k5DJJ1XcYsanfyvtL4WWf7nkQFgZmxkx31C6aIFfefoBx5RUWgNb9Ztc

КРЕАТИВНИ МОДЕЛ ВЕЖБИ: