ЕКСКУРЗИЈА КЕЛЕБИЈА- ПАЛИЋ

У понедељак 10 јуна, ученици првих разреда су реализовали једнодневну екскурзију. Обишли су ергелу Келебија у истоименом месту, као и зоолошки врт у Палићу.
Присуство на ергели је било испуњено разноврсним активностима. Након незаборавне вожње фијакером кроз живописне пределе који окружују ергелу, ученици су се упознали са коњима и фијакерима који су стигли на ергелу из разних држава Европе, али и са оним који су направљени на самој ергели. Домаћини су своје гостопримство показали и током и након ручка, када су ученике послужили традиоционалним војвођанским десертом, штрудлом. Након тога се кренуло путем Палића где су ученици наставили да се друже са животињама у зоолошком врту.
Ученици,као и њихови учитељи вратили су се са овог путовања изморени и исцрпљени, али пуни лепих и незаборавних утисака.