Сјајни успеси наших ученика на такмичењу из уметности и опште културе!

Május 6-án Szabadkán megtartottak a XVI.ik Általános Iskolák Művészeti Vetélkedőjét. Iskoláink diákjai jeleskedtek ezen a versenyen is. Kovács Alex a VII/1 osztályból  III. helyezést ért el általános műveltségi   kategóriában. Durković Anđela a II/3 osztályból szintén III. helyezett lett  versmondásban, az anyanyelvápolók kategóriájában. A VII/1 osztáyból Fenyvesi  Petronella szólóének kategóriában III. helyezést ért el. Gratulálunk nekik és tanáraiknak: Cvetánovity Mártának, Hevér Juditnak és Varga Andreának.

У Суботици  6 -ог маја је одржано такмичење из уметности и опште културе за ученике основне школе.  Из VII/1  Ковач Алекс  је  освојио III место из опште културе.  Дурковић Анђела из  II/3 је освојила III место у рецитовању. Фењвеши Петронела  из VII/1 је освојила III место у категорије  соло певања.  Честитамо  нашим ученицима и њиховим менторима: Марти Цветановић,Андреји Варга и Јудити Хевер.