Месец књиге 2017

ОБАВЕШТЕЊЕ!

Ковач Алекс, ученик 8-1 разреда, почео је и ову школску годину са веома истакнутим успехом, наравно – из математике.  У другом колу Архимедесове Дописне Олимпијаде освојио је прву награду, а 19. новембра у Београду, на Републичком Финалу Дописне Олимпијаде је освојио 1. награду са максималним бројем бодова.Честитамо Алексу  на новом успеху !

У петак, 17. новембра додељене су награде на традиционалном општинском конкурсу “ Месец књиге“. Ове године 3. награду на ликовном конкурсу узраста од 1. до 4. разреда освојила је ученица Јовановски  , ученица 3-3 учитељице Маријане Коларић, а прву награду освојила је Маријана Жежељ, ученица 2-2 учитељице Снежане Кнежевић.

Честитамо  и желимо  успеху даљем раду

ÉRTESÍTÉS !

Kovács Alex, a 8-1 osztály tanulója, ezt a iskolaévet is sikerrel kezdte, persze – matematikából. Az Arhimédesz matematikai olimpia első két fordulójában az első helyezést érte el. November 19-én Belgrádban, a Matematikai olimpia köztársasági döntőjén viszont elnyerte a kimagasló 1. helyezést maximális pontszámmal. Gratulálunk Alex újabb sikeréhez !

Pénteken, november 17-én eredményt hirdettek a hagyományos Könyvhónapi rendezvény alkalmából. Az idén két helyezéssel gazdagodott iskolánk a képzőművészeti verseny mezőnyében: az I-IV osztályosok között Jovanovski Ivona, Marijana Kolarć diákja 3. helyezést kapott, Marijana Žeželj II.2-ből, Knezević Snežana osztályából.

Gratulálunk a nyerteseknek és további sikereket kivánunk nekik.