Екипа наших ученика је учествовала на Екипном првенству основних школа Републике Србије у математици

У Београду је , 13. Маја 2017. одржан  МАТЕМАТИЧКИ ТУРНИР-2017. То је  43. МАТЕМАТИЧКА ОЛИМПИЈАДА ОСНОВНИХ ШКОЛА РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ (Екипно првенство основних школа Републике Србије у математици).
На овом турниру учествовало је 108 школа са територије Србије и свака са пет чланова.
Наша школа узела је учешће и представљали су је следећи ученици: Нађ Даниел , 4.р, Катарина Балинт  5. разред,  Гелебан Сергеј  6. разред, Ковач Алекс  7. разред и Шишарица Урош  8. разред.
Поносни смо на наше ученике што су помогли да и ове године мај обележимо као Месец математике како се то ради у целој нашој земљи и школама које својим ученицима отварају широка математичка врата ка путу у неко боље време.