Првомајски празници

четвртак, 27 април 2017 15:00
ОБАВЕШТЕЊЕ!

Обавештавамо ученике и наставнике школе да су нерадни дани поводом првомајских празника: понедељак и уторак (1. и  2. мај.)

Настава почиње у среду 3. маја,  редовном променом смена за ученике од 1. до 4. разреда. Пре подне ће ићи ученици  2. и 3. разреда, а после подне ученици 1. и 4. разреда.

Цена ужине за мај износи 850,00 динара. Јеловник  се налази на сајту школе. Молимо наставнике да  се упише број ужина поред индекса одељења.

Желимо свима пријатан одмор поводом предстојећег  празника

Управа

ÉRTESÍTÉS!

Értesítjük tanulóinkat , hogy  hétfő, május 1-e és kedd, május  2-a  munkaszüneti nap lesz.

A tanítás május 3-án, szerdán kezdődik, az alsósoknak a májusi hónapra érvényes váltásban. Tehát a 2. és a 3. Délelőt az 1. és a 4.  pedig a délutáni váltásban kezdenek az ünnepek után.

A májusi uzsonna ára 850,00 dinár, az étrend az iskola  web oldalán megtekithető. Kérjük a tagozatok mellé feltüntetni az uzsonnázók számát!

Kellemes időtöltést  kívánunk a májusi ünnepekre.

igazgatóság