Обавештење 12.6.2017.

понедељак, 12 јун 2017 11:32
ОБАВЕШТЕЊЕ!

Ученици наше школе су током године учествовали и на многобројним ликовним и литерарним конкурсима и на том учешћу се свима захваљујемо, али истичемо најуспешније:

На литерарном конкурсу „Мој свет је природа“ посвећен Десанки Максимовић, ученица наставнице Вјештица Татјане, Маријана Бабић освојила је другу награду у категорији ученика 7. и 8. разреда. Честитамо Маријани и њеној менторки.

На међународном ликовном конкурсу у Републици Чешкој на тему туризма и путовања   рад Анастасије Џуџар је добио похвалу. Честитамо Анастасији и њеној наставници Барна Лидији.

Свим ученицима  и њиховим менторима захваљујемо се на ангажовању у представљању наше школе и честитамо на постигнутим успесима, те  желимо  пуно успеха у даљем раду.

ÉRTESÍTÉS !

Iskolánk tanulói az idén is részt vettek számos képzőművészeti és irodalmi  pályázaton amiért köszönet jár mindenkinek, de kiemeljük a legjobbakat:

A Desanka Maksimovic tisztelettére meghirdetett „ Az én világom a természet” elnevezésű irodalmi pályázatonVještica Tatjana diákja, Marijana Babić második dijat kapott korosztálya versenyében.Gratulálunk neki, valamint mentorának.

A Csehországban megtartott nemzetközi rajzpályázaton, amelynek témája az utazással volt kapcsolatos, Anastasija Džudžar dicséretben részesült.Gratulálunk neki és mentorának, Barna Lidijanak.

Minden tanulónak és felkészitő tanárának szivből gratulálunk és további sikereket kivánunk. Köszönjük,hogy sikerrel képviselték az iskolánkat!