Обавештење 28.1.2017.

недеља, 29 јануар 2017 09:50
ОБАВЕШТЕЊЕ!

Књижњвно-културно удружење Палоц из Словачке објавило је конкурс за писање есеја за ђаке основних и средњих школа поводом 21.манифестације “Дани мађарске културе“ у подкарпатској  регији.На том конкурсу је успешно учествовало  двоје наших ђака. Уручење надграда је одржано 22. јануара 2017.у Будимпешти.

Грисхабер Петраје освојила 1. место, а Ковач Алеx је освојио истакнуто 1. место. Њихови ментори су били: Цветановић Марта, Хуђик Кањо Валериа и Ковач Золтан.

Честитамо ученицима и њиховим менторима

ÉRTESÍTÉS !

A szlovákiai irodalmi és kulturális hagyományokat ápoló Palóc Társaságesszéíró pályázatot hirdetett meg, melyen iskolánk két tanulója sikeresen részt vett. A díjátadásra 2017. január 22-én került sor Budapesten.

Griszháber Petraa VIII1 osztályból I. helyezést ért el, Kovács Alex a VII1-ből kiemelt első díjban részesült. Felkészítő tanáraik Cvenatovic Marta, Hugyik Kanyó Valéria ésKovács Zoltán.

A díjazottaknak és tanáraiknak gratulálunk!