ОСВОЈЕНО ПРВО МЕСТО НА 6. РЕПУБЛИЧКОМ ФЕСТИВАЛУ „РИЗНИЦА ТАЛЕНАТА“ У НИШУ

ОСВОЈЕНО ПРВО МЕСТО НА 6. РЕПУБЛИЧКОМ ФЕСТИВАЛУ „РИЗНИЦА ТАЛЕНАТА“ У НИШУ
Ученица 2.-3 разреда Зара Заковић, учитељице Маријане Коларић, освојила је 1. место на ликовном конкурсу на тему „…Заједно смо лепши, заједно смо јачи…“- Д. Лаковић, на ком је представила своју породицу. Браво за Зару!
Зарин ликовни рад

Фестивал сваке године организује Учитељско друштво Ниш у више категорија. Ове године су 7 ученика 2.-3 и ученица 6.-3, учитељице Маријане Коларић, учествовали на луковном и музичком конкурсу.

Поред Заре, на конкурсу су учествовали и њени другари из одељења са својим ликовним радовима: Ана Дурковић, Рина Репчак, Миа Ковач, Јован Самарџића, Петар Крстоношић, Милош Фина. Ови ликовни радови су одабрани, као најуспешнији на школском нивоу, од стране трочлане комисије учитеља и заслужују похвалу.

Такође је, на предлог своје учитељице Маријане, у музичком делу конкурса, учествовала ученица 6.-3 Анђела Мезеи, која такође за своје изузетно музичко интерпретирање заслужује све похвале. Честитамо и Анђели. Снимак можете погледати на следећем линку:

Још једном честитамо Зари на освојеном 1. месту и учитељици Маријани Коларић на подршци ученицима.

Свим ученицима честитамо на учешћу на конкурсу, и што поносно представљају нашу школу „Петефи бригада“ Кула.