НОВОГОДИШЊИ ВАШАР

Већ традиоционално последњег дана на крају првог полугодишта, а пред Божићне и Новогодишње празнике наша школа организује Новогодишњи вашар, који има за циљ да подстиче и развија ученичку креативност, машту, као и дечију предузимљивост и њихову оријентацију ка предузетништву. Пред посетиоцима вашара је била велика понуда новогодишњих украса за јелке, икебана, честитки, свећњака, али и разних колача и других посластица без којих не би могли да замислимо ни Божић ни Нову годину. Вашар је имао и свој хуманитарни карактер. Ученици одељења V-3  су сав приход од продаје украса и рукотворина усмерили онима којима је помоћ најпотребнија, за лечење деце оболеле од рака.

Школа је посебну пажњу указала деци из Предшколске установе Бамби која су својом посетом отворила овогодишњи вашар.

bdr