НОВОГОДИШЊИ ВАШАР

У петак 21.12.2018.године, последњег наставног дана првог полугодишта, обележен је и Дан школе  новогодишњим вашаром  под називом „Млади предузетници школе“.

То је била прилика да наши ученици уз помоћ својих старешина покажу својаумећа, креативност као и способност у продаји производа које су специјално припремали за ову прилику. Као и на сваком озбиљном вашару, а овај то и јесте, могло се наћи за сваког купца по нешто. Било је ту највише новогодишњих украса, прелепих честитки, играчака, али се могло уживати и у укусима необичних шарених палачинака и разноразних других посластица. Поред продајних места у оквиру вашара биле су организоване разне креативне радионице, као и салони за друштвене игре и  забаву посетилаца. Једном речју, био је то вашар какав се не памти на овим просторима.