Насловна Ученици Такмичења
Обавештење 7.3.2016. ПДФ Штампа Ел. пошта

ОБАВЕШТЕЊЕ!

 

Ученици наше школе су постигли одличне резултате на општинским такмичењима овог викенда.

На  такмичењу  из хемије, одржаном у Липару, 5. 3. 2016. године oстварени  су следећи резултати:

 

 7. разред

Име и презиме ученика

наставник

ранг

Ивана Боговац

Снежана Вукмировић

I

Марко Вукмировић

Наташа Жежељ

II

Милана Куљанчић

Снежана Вукмировић

II

Ивана Исаков

Наташа Жежељ

III

Ивана Бајић

Снежана Вукмировић

III

Урош Шишарица

Снежана Вукмировић

III

 

На општинској „Књижевној олимпијади“одржаној истог дана у нашој школи такмичило се седам  наших ученика  и њих шесторо је остварило пласман:

 

7.разред

Име и презиме ученика

наставник

ранг

Дијана Чуде

Слађана Червени Играчки

III

                

8. разред

Име и презиме ученика

наставник

ранг

Катарина Малић

Татјана Вјештица

II

Силвија Харди

Татјана Вјештица

II

Огњен Дудаш

Татјана Вјештица

II

Оливера Чакан

Татјана Вјештица

III

Василиса Микић

Татјана Вјештица

III

 

 

У недељу, 6.3.2016. такмичили су се наши историчари и постигли убедљиво најбоље резултате у општини,чак 14 пласмана,ученика од 5. до 8. разреда:

 

5.разред

Име и презиме ученика

наставник

ранг

Константин Салонтаји

Снежана Васиљук

II

Теодора Станић

Јадранка Лазаревски

III

           

6.разред

Име и презиме ученика

наставник

ранг

Ковач Алекс

Галамбош Роберт

III

 

7. разред

Име и презиме ученика

наставник

ранг

Нина Бошчић

Снежана Васиљук

I

Ивана Бајић

Снежана Васиљук

I

Анастазија Козар

Снежана Васиљук

I

Анђела Савковић

Снежана Васиљук

II

Стефан Харди

Снежана Васиљук

II

Андријана Скиба

Снежана Васиљук

III

 

8. разред

Име и презиме ученика

наставник

ранг

Оливера Чакан

Снежана Васиљук

I

Огњен Дудаш

Снежана Васиљук

I

Милутин Павичић

Снежана Васиљук

I

Катарина Малић

Снежана Васиљук

II

Милош Олујић

Снежана Васиљук

II

 

 

Свим ученицима  и њиховим менторима захваљујемо се на ангажовању у представљању наше школе и честитамо на постигнутим резултатима, те  желимо  пуно успеха на даљем такмичењу.

 

ÉRTESÍTÉS !

 

A hétvégén megtartott községi versenyeken tanulóink a következő eredményeket érték el:

Lipáron szervezték meg  2016.03.05.a kémia versenyt:

  

 7. osztály

A tanuló neve

tanár

helyezés

Bogovac Ivana

Vukmirović Snežana

I

Vukmirović Marko

Žeželj Nataša

II

Kuljančić Milana

Vukmirović Snežana

II

Isakov Ivana

Žeželj Nataša

III

Bajić Ivana

Vukmirović Snežana

III

Šišarica Uroš

Vukmirović Snežana

III

 

Az iskolánkban szintén vasárnap megtartott községi szintü Irodalmi olimpia elnevezésü verseny eredményei

   

 7.osztály

A tnuló neve

  tanár                                        helyezés

Čude Dijana

Červeni Igrački Slađana                III

 

  8. osztály

A tanuló neve

tanár

helyezés

Malić Katarina

Vještica Tatjana

II

Hardi Silvija

Vještica Tatjana

II

Dudaš Ognjen

Vještica Tatjana

II

Čakan Olivera

Vještica Tatjana

III

Mikić Vasilisa

Vještica Tatjana

III

 

Vasárnap, 2016. 03. 06. volt a történészek versenye. Az erdmények a következők: 

 

5.osztály

A tanuló neve

tanár

helyezés

Salontaji Konstantin

Vasiljuk Snežana

II

Stanić Teodora

Lazarevski Jadranka

III

           

6.osztály

A tanuló neve

tanár

helyezés

Kovács Alex

Galambos Róbert

III

          

7. osztály

A tanuló neve

tanár

helyezés

Čakan Olivera

Vasiljuk Snežana

I

Dudaš Ognjen

Vasiljuk Snežana

I

Pavičić Milutin

Vasiljuk Snežana

I

Malić Katarina

Vasiljuk Snežana

II

Olujić Miloš

Vasiljuk Snežana

II

      

8. osztály

A tanuló neve

tanár

helyezés

Boščić Nina

Vasiljuk Snežana

I

Bajić Ivana

Vasiljuk Snežana

I

Anastazija Kozar

Vasiljuk Snežana

I

Savković Anđela

Vasiljuk Snežana

II

Hardi Stefan

Vasiljuk Snežana

II

Skiba Andrijana

Vasiljuk Snežana

III

 

Minden tanulónak és felkészitő tanárának szivből gratulálunk és további sikereket kivánunk. Köszönjük,hogy sikerrel képviselik az iskolánkat!

 

 
Обавештење 23.2.2016. ПДФ Штампа Ел. пошта

ОБАВЕШТЕЊЕ!

У суботу и недељу одржана су општинска такмичења из  страних  језика и нформатике, на којима су наши ученици постигли запажене резултате:

Из енглеског језика Огњен Дудаш је освојио  друго место, а Катарина Малић трећеКатарина се истога дана такмичила и у знању немачког језика и ту је била изузетно успешна и освојила је  друго место.

Честитамо Огњену и Катарини и наравно њиховим менторима наставницама Рес Антонији и Таталовић Тањи и желимо им много успеха на такмичењу окружног ранга.

На општинском такмичењу из информатике, које је одржано у ОШ “Никола Тесла“ у Липару, ученик 5. разреда Салонтаји Константин освојио је прву награду из програмирања. Честитамо Константину и његовом ментору наставнику Гириц Зорану.

Свим ученицима  и њиховим наставницима честитамо на постигнутим резултатима и желимо успех на даљем такмичењу.

 управа

ÉRTESÍTÉS !

A szombaton és vasárnaplezajlott községiidegennyelvés informatika verseny eredményei:

Angol nyelv: Dudas Ognjen 2. hely, ésMalićKatarina 3. hely. Katraina ugyanazon a naponnémet nyelvből 2. helyet ért el.

Gratulálunk a versenyzőknek és mentoraiknakTatalović Tanja és Res Antónia tanárnőknek.

Aközségi informatika versenyen is bizonyitottunk.Salontai Konstantin, 5. osztályos diákunknk elsőhelyezést ért el programozásból.Gratulálunk neki és mentorának, Giric Zorantanár úrnak.

Ezúttal minden tanulónak és tanárnak köszönjük a versenyre való alapos felkészülést.Mindannyiuknak gratulálunk és további sikert kívánunk.

vezetőség

 
Talenti 2015 ПДФ Штампа Ел. пошта

Učenike osnovnih I srednjih škola iz Vojvodine koji su u školskoj 2014/2015. Godini postigli vrhunske rezultate na međunarodnim I republičkim naučnim I umetničkim takmičenjima, Pokrajinski sekretarijat za sport I omladinu nagradio je 16. Decembra priznanjima I novčanim nagradama. Nagradu je dobio Kovač Alex, učenik 6-1 razreda naše škole za postignute vrhunske rezultate iz matematike i mađarskog jezika.

Svečano uručenje nagrada vojvođanskim talentima upriličeno je, sada već tradicionalno, u svečanom holu Pokrajinske vlade, gde su najbolji đaci u oblasti matematike, fizike, tehnike, jezika I književnosti, likovne, baletske I muzičke umetnosti predstavljeni sa svojim rezultatima I mentorima.

Čestitamo Alexu na ovom priznanju !

 

A Tartományi Sport- és Ifjúsági Titkárság által szervezett Tehetségek 2015-ben díjazott lett iskolánk tanulója Kovács Alexa 2014/2015-ös iskola évben matematikából és magyar nyelvből elért rangos sikereiért. Eláruljuk, hogy egész Vajdaságból mindössze egy maréknyi (öt) Magyar diák kapta meg idén ezt a rangos elismerést.

A díj átadásra december 16-án került sor a Tartományi Képviselőház dísztermében, ünnepi műsor keretében, ahol a díjazott tanulók és mentoraik átvehették az oklevelet is és a velejáró pénzjutalmat is.

Gratulálunk Alexnak a rangos kinevezésért !

 

 
"Месец књиге" ПДФ Штампа Ел. пошта

У петак,11.12.2015. у Сивцу су додељене награде ликовног и литерарног конкурса '' Месец књиге''. Награђени и похваљени ученици су примили награде, а сви остали су уживали у дружењу и  предивним стиховима Недељка Попадића. 

Ликовни радови наших ученика су украсили изложбу и поносни смо на све учеснике из наше школе.
 
 
<< Почетак < Претходна 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следећа > Крај >>

Страна 9 од 16