Насловна Ученици Такмичења
Обавештење 30.3.2016. ПДФ Штампа Ел. пошта

ОБАВЕШТЕЊЕ!

 

Како су стигли и резултати са општинског такмичења из српског језика, обавештавамо Вас о оствареним резултатима наших ученика:

 

 

5. разред

Име и презиме ученика

наставник

ранг

Невена Павичић

Смиљана Вукелић

I

6.разред

Уна Миловић

Татјана Вјештица

II

Драгоје Бељкаш

Смиљана Вукелић

II

Ања Жежељ

Татјана Вјештица

III

7.разред

Дијана Чуде

Червени Играчки Слађана

III

8.разред

Стефан Врсајков

Татјана Вјештица

II

 

 

Свим ученицима  и њиховим менторима захваљујемо се на ангажовању у представљању наше школе и честитамо на постигнутим резултатима, те  желимо  пуно успеха на даљем такмичењу.

 

ÉRTESÍTÉS !

 

Beérkeztek a  községi szerb nyelviverseny eredményei is:

 

5. osztály

diák

tanár

helyezés

Nevena Pavičić

Smiljana Vukelić

I

6. osztály

Una Milović

Tatjana Vještica

II

Dragoje Beljkaš

Smiljana Vukelić

II

Anja Žeželj

Tatjana Vještica

III

7. osztály

Dijana Čude

Červeni Igrački Slađana

III

8. osztály

Stefan Vrsajkov

Tatjana Vještica

II

 

Minden tanulónak és felkészitő tanárának szivből gratulálunk és további sikereket kivánunk.Köszönjük,hogy sikerrel képviselik az iskolánkat!

 
Обавештење 22.3.2016. ПДФ Штампа Ел. пошта

ОБАВЕШТЕЊЕ!

 

И прошли викенд је прошао у знаку такмичења.У суботу је одржано окружно такмичење из математике на коме је учествовало 6 ученика наше школе и њих петоро се вратило са наградама:

 

 4. разред

Име и презиме ученика

наставник

ранг

Катарина Балинт

Снежана Кнежевић

II

Ратко Поњевић

Снежана Кнежевић

III

Вукашин Жугић

Мирјана Стејић

III

5.разред

Сергеј Гелебан

Славица Мармила

III

6.разред

Ковач Алекс

Миловић Мануела

I

 

На општинском такмичењу из техничког и информатичког образовања  ученици су се такмичили у осам дисциплина и остварили су следеће пласмане по дисциплинама:

 

Практичан рад по задатку

Име и презиме ученика

наставник

пласман

     

Сератлић Наталија

Перућица Снежана

I

Гелебан Сергеј

Бачић Лидија

II

                

Ваздухопловно моделарство

Име и презиме ученика

наставник

пласман

Гелебан Андреј

Рац Славко

I

 

Бродо-моделарство

Име и презиме ученика

наставник

пласман

Симуновић Илија

Рац Славко

II

 

У техничкој дисциплини :Дизалице

Име и презиме ученика

наставник

пласман

Циврић Александра

Бачић Лидија

II

Крунић Ребека

Бачић Лидија

III

 

У техничкој дисциплини :Рационално коришћење ел. енергије у домаћинству

Име и презиме ученика

наставник

пласман

Маленица Сташа

Бачић Лидија

I

Харди Силвија

Бачић Лидија

II

Буквић Вања

Бачић Лидија

III

Свим ученицима  и њиховим менторима захваљујемо се на ангажовању у представљању наше школе и честитамо на постигнутим резултатима, те  желимо  пуно успеха на даљем такмичењу.

 

ÉRTESÍTÉS !

 

Az elmúlt  hétvégén  is versenyek zajlottak.Körzteti matematikából:    

4. разред

     

Katarina Balint

Snežana Knežević

II

Ratko Ponjević

Snežana Knežević

III

Vukađin Žugić

Mirjana Stejić

III

 

5.razred

Sergej Geleban

Slavica Marmila

III

 

6.razred

Kovač Aleks

Milović Manuela

I

 

Községi verseny technikából és informatikából:

 

Helyszini feladatmegoldás

A tanuló neve

tanár

helyezés

     

Seratlić Natalija

Perućica Snežana

I

Geleban Sergej

Bačić Lidija

II

 

Repulő-modellezés

A tanuló neve

tanár

helyezés

Geleban Andrej

Rac Slavko

I

 

Hajó-modellezés

A tanuló neve

tanár

helyezés

Simunović Ilija

Rac Slavko

II

 

Technikai kategória:Emelők

A tanuló neve

tanár

helyezés

Civrić Aleksandra

Bačić Lidija

II

Krunić Rebeka

Bačić Lidija

III

 

Technikai kategória:Az energia ésszerű használata a háztartásban

A tanuló neve

tanár

helyezés

Malenica Staša

Bačić Lidija

I

Hardi Silvija

Bačić Lidija

II

Bukvić Vanja

Bačić Lidija

III

 

Minden tanulónak és felkészitő tanárának szivből gratulálunk és további sikereket kivánunk. Köszönjük,hogy sikerrel képviselik az iskolánkat!

 

 


 

 


 

 
Друго место у општини нашим кошаркашима ПДФ Штампа Ел. пошта

У нашој школи протекле среде одржано је Општинско такмичење у кошарци на којем смо заузели заслужено друго место. Утакмице су игране у хали пред публиком где је наша екипа савладала ОШ „Петро Кузмјак“ са 40:18. Док је у утакмици против ОШ“Иса Бајић“ изгубила и тиме заузела друго место. Учествовала је и ОШ“Вук Караџић“ коју смо  такође савладали.

 

 

За нашу школу наступали су Алекса Барановски 7/4, Никола Корица 7/4, Немања Шљивић 8/3, Огњен Бајић 6/4, Александар Цекић 8/3, Марко Маџарев  7/4, Лазар Кутлачић 8/4, Милош Олујић 8/2 и Душан Вјештица 8/4.

 

 

Честитамо нашим кошаркашима!

Редакција Новинарко

 
Пласман на окружно такмичење ПДФ Штампа Ел. пошта

Ученици наше школе учествоваће на окружном такмичењу уз шаха које ће се одржати 16. и 17. априла, и то у саставу:

Категорија 3. и 4. разред:

1. Жугић Вукашин

2. Харангозо Марко

3. Микић Димитрије

Категорија 5. и 6. разред:

1. Малић Радован

2. Шијачки Александар

3. Папајчик Арон

Категорија 7. и 8. разред:

1. Шевић Јован

2. Ђекић Никола

3. Ђекић Стефан

Категорија 7. и 8. разред - девојчице:

1. Чакан Оливера

2. Марковић Јована

3. Толди Викторија

Екипа школе - дечаци:

1. Шевић Јован

2. Ђекић Никола

3. Малић Радован

4. Шијачки Александар

Екипа школе - девојчице:

1. Чакан Оливера

2. Марковић Јована

3. Толди Викторија

 

Желимо им сву срећу!

 
<< Почетак < Претходна 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следећа > Крај >>

Страна 8 од 16