Насловна Ученици Такмичења
СЈАЈНИ РЕЗУЛТАТИ НАШИХ УЧЕНИКА НА ОПШТИНСКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ИСТОРИЈЕ ПДФ Штампа Ел. пошта

У недељу, 5.марта 2017. године је одржано општинско такмичење из историје. Наши ученици су остварили сјајне резултате. У 5. разреду Никола Вјештица из 5-4,  ученик наставнице Јадранке Лазаревски, је освојио 2.место, Ратко Поњевић из 5-2,ученик наставнице Снежане Васиљук, је освојио 3.место. У категорији 6. разреда, 2. место је освојила Теодора Станић из 6-3, ученица Јадранке Лазаревски, а 3. места су освојили Константин Салонтаји и Сергеј Гелебан из 6-4,ученици Снежане Васиљук. У 7. разреду, 3. место је освојио Драгоје Бељкаш из 7-4, ученик наставнице Снежане Васиљук. У 8. разреду, 1. место су освојиле: Анастазија Козар из 8-3 са максималним бројем бодова, Ивана Бајић из 8-5 и Анђела Савковић из 8-3, 2. место су освојили: Адријана Скиба из 8-2 и Марко Терзић из 8-4, ученици наставнице Снежане Васиљук. Честитамо ученицима и наставницима на постигнутим резултатима. 

 

 
НАГРАДА ЗА СИМОНУ ПДФ Штампа Ел. пошта

Асоцијација жена Републике Србије, члан УНЕСКО центра за жене и мир у балканским земљама, са седиштем у Атини и њихов одбор у Сомбору расписали су ликовни конкурс поводом Дана жена под називом '' Цвет за моју маму''.

Прву награду  освојила је ученица  1-2  разреда ОШ'' Петефи бригада'' из Куле Миљанић Симона, учитељице Снежане Кнежевић.

Поносни смо на нашу ученицу. Честитамо награду на њеном првом ликовном конкурсу и желимо јој још много успеха.

 

 
КАЛЕНДАР ТАКМИЧЕЊА И СМОТРИ УЧЕНИКА ОСНОВНИХ ШКОЛА ЗА ШКОЛСКУ 2016/2017. ГОДИНУ ПДФ Штампа Ел. пошта

 

Предмет такмичења

Школско такмичење

Датум одржавања

ОПШТИНСКО такмичење

школа домаћин

ДАТУМ 

одржавања општинског такмичења

ОКРУЖНО такмичење

школа домаћин

ДАТУМ 

одржавања окружног такмичења

РЕПУБЛИЧКО такмичење

ДАТУМ 

одржавања

републичког такмичења

Физика

до прве пол.фебруара

ОШ" 20.октобар " Сивац

19.02.2017.

 

11.март2017.У 10,00

 

9. април2017.

Географија

 

ОШ " Вук Караџић" Црвенка

12.март 2017.

 

26.март2017.у 10,00

 

07. мај 2017.у 10,00

Биологија

10.фебруара

ОШ" 20.октобар " Сивац

5. март 2017.У 14,00

 

2. април 2017.у 10,00

 

28.мај 2017.

Информатика и рачунарство

 

ОШ" Никола Тесла" Липар

4.март2017.у 14,00

 

2. април 2017.у 14,00

 

22. април 2017.У 10,00

Историја

 

ОШ" Вељко Влаховић" Крушчић

5. март 2017.у 10,00

 

 

23. април 2017.у 13,00

 

14. мај 2017.у 10,00

Српски језик

до краја фебруара 2017.

ОШ " Иса Бајић" Кула

18. март 2017.

 

9. април 2017.у 10,00

Тршић

27. мај 2017.у 10,00

Књижевна олимпијада

до краја фебруара 2017.

ОШ" Петефи бригада" Кула

4.март 2017.у 10,00

 

1.април 2017.у 10,00

Карловачка  гимназија

13. мај 2017.

Хемија

25. јануар 2017.

ОШ" Никола Тесла" Липар

26. фебруар2017.у 10,00

 

1. aприл 2017.У 14,00

 

19-21. мај 2017.

Математика

Дописна математичка олимпијада

I.коло до 21.09.2016. II.коло до 31.10.2016

ОШ" Петефи бригада" Кула

.

 

 

Београд

20.11.2017.

Математичка интернет олимпијада

I.коло септ. окт.2016.

II.коло окт.-нов.2016.

ОШ" Петефи бригада" Кула

 

 

 

Београд

овембар 2016.

Mатематика

'' Мислиша''

9.март2017.

ОШ" Петефи бригада" Кула

 

 

 

Београд

23.април 2017. У 10,00

Математика

19. јануар 2017.

ОШ" Вук Караџић" Црвенка

25.фебруар 2016.У 10,00

 

25.март 2017.у 10,00

 

29.април 2017.

Математика

Међународни „Кенгур без граница“

ОШ" Петефи бригада" Кула

16.март 2017. у 10,00

Страни језик

 

ОШ" Вељко Влаховић" Крушчић

25. фебруар 2017.У 14,00

 

15. март 2017.у 14,00

 

30. април2017.у 10,00

Техничко и инф. образовање

28.фебруар 2017.

ОШ" Петефи бригада" Кула

11.март  2017.у 14,00

 

26.март2017.у 13,00

 

7.мај 2017.

ТиИО

„Робо-ИНТ Инвент“

 

ОШ" Петефи бригада" Кула

Март-април 2017.

 

Април-мај 2017.

Зрењанин

мај 2017.

"Шта знаш о саобраћају?"

фебруар-март 2016...

ОШ " Иса Бајић" Кула

18. март 2017.

ОШ " Иса Бајић" Кула

26. март2017

 

13. мај 2017.

Физичко васпитање

*рукомет

1.недеља априла 2017.

ОШ" Вук Караџић" Црвенка

2.недеља 4.априла 2017.

 

3.недеља априла 2017.окружно

5.недеља априла 2017- међуокружно

Караташ,

Панчево

8-10. маја 2017.

*кошарка

3.недеља октобра 2016.

ОШ" Петефи бригада" Кула

1.недеља 18.новембра 2016.

„Мостонга“

Сомбор

3.недеља нов.

2016. О

4.недеља нов.

2016. МО

Караташ

7-9.дец.2016.

*одбојка

4.недеља новембра 2016.

ОШ" Петефи бригада" Кула

3. недеља 16.децембра 2016.

Градска хала

Оџаци

3.недеља

7. фебруара 2017.

Караташ

Пријепоље

20-23.

марта2017.

*Мали фудбал

 

ОШ" Петефи бригада" Кула

17.03.2017.

„Мостонга“

Сомбор

22.03.2017.

   

*атлетика

3.недеља

27.априла2017.

ОШ" Вук Караџић" Црвенка

1.недеља

11.маја 2017.

Аеродром

Сомбор

2. недеља маја 2017.О

3.недеља маја 2017. МО

Крушевац

24 маја 2017.

*пливање

 

 

 

Базен „Мостонга“

Сомбор

2.недеља

3. новембра 2016.

Крагујевац

16.новембар 2016.

Музичка култура

хор

 

 

 

 

до краја априла 2017.

Лазаревац

мај 2017.

Ликовна култура

„Мали Пјер“

 

 

Март 2017.

ОШ" Петефи бригада" Кула

Април 2017.

 

Мај 2017.

шах

 

 

26.фебруара у 13,00

 

18.март-појединачно

19.март-екипно

 

30.април у 14,00

Русински језик

до краја марта 2017.

 

 

ОШ" Петро Кузмјак" Руски Крстур

9.април 2017.

ОШ" Петро Кузмјак" Руски Крстур

27. мај 2017.

Мађарски језик

до краја фебруара 2017.

ОШ "Петефи бригада"

18.март 2017.

 

9.април 2017.

 

27. мај 2017.

српски као нематерњи

до краја фебруара 2017.

 

 

ОШ" Петефи бригада“Кула

24.март 2017.

 

28.април 2017.


 
Кенгур без граница 2016 ПДФ Штампа Ел. пошта

ЗА ОНЕ КОЈИ НЕ ЗНАЈУ О МЕЂУНАРОДНОМ ТАКМИЧЕЊУ  “КЕНГУР БЕЗ ГРАНИЦА”

ШЕСТ МИЛИОНА ТАКМИЧАРА У НАВЕДЕНИМ ЗЕМЉАМА РАДИЛО ЈЕ ИСТЕ ЗАДАТКЕ 17. МАРТА 2016. ГОДИНЕ

Albania,Armenia, Austria

Bangladesh,Belarus,Belgium,Bolivia,Brazil,Bulgaria

Canada,Catalonia,Chile,Colombia,Costa Rica,Croatia,Cyprus,Czech Republic

Denmark

Ecuador,Estonia

Finland,France

Georgia,Germany,Ghana,Greece

Honduras,Hungary

Indonesia,Iran,Ireland,srael,Italy

Jamaica,

Kazakhstan,Kyrgyzstan

Latvia,Lithuania

Macedonia,Malaysia

Mexico,Moldova,Mongolia

Netherlands,Nigeria,Norway

Pakistan,Panama,Paraguay,Peru,Poland,Portugal,Puerto Rico

Romania,Russia

Serbia,Singapore,Slovakia,Slovenia,South Korea,Spain,Sweden,Switzerland

Tunisia,Turkey

Ukraine,United Kingdom,United States,Uruguay

Venezuela

Ученици ОШ'' Петефи бригада'' на овом међународном такмичењу остварили су следеће резултате:

НАГРАДЕ:

1.    Катарина Балинт, 2. награда, сребрна медаља, учитељица Снежана Кнежевић, 4-2

2.    Ковач Алекса, 2. Награда, сребрна медаља, наставница Миловић Мануела, 6-1

ПОХВАЛЕ:

1.    Bajai Leon,1. разред, учитељица Körmöci Gyöngyi

2.    Papp Eleonóra,1.  разред, учитељица Körmöci Gyöngyi

3.    Никша Јоксовић, 2. Разред, учитељица Станка Мартиновић

4.    Ратко Поњевић, 4-2 разред, учитељица Снежана Кнежевић

Поносимо се успесима наших ученика.

 

 

 
<< Почетак < Претходна 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следећа > Крај >>

Страна 5 од 16