Насловна Ученици Такмичења
"Ulepšaj svoje snove priroda te zove" ПДФ Штампа Ел. пошта

Na likovnom konkursu "Ulepšaj svoje snove priroda te zove" u organizaciji EKO-TIM APATIN Maša Kerekeš VII razred je osvojila II mesto i priručnik za kampovanje kao majicu kampa, a Teodora Sabo V razred je osvojila V mesto i majicu kampa. Čestitamo učenicama i njihovoj nastavnici Lidiji Barna.

OSNOVNA ŠKOLA “PETEFI BRIGADA” IZ KULE NA SVEČANOM PRIJEMU U AMBASADI REPUBLIKE ČEŠKE ПДФ Штампа Ел. пошта

Na 45. Međunarodnoj dečjoj izložbi lepih umetnosti “Lidice” 2017. U Republici Češkoj učenica osnovne škole “Petefi brigada” iz Kule osvojila je nagradu. Tom prilikom je u ponedeljak 20. novembra organizovan i svečani prijem u Ambasadi Republike Češke u Beogradu  gde je Ambasadorka svečano uručila diplome i poklone nagrađenoj deci. Po rečima Ambasadorke u Lidice je stiglo preko 25 000 radova dece iz celog sveta, a među njima je nagrađena  naša Anastasija Džudžar učenica osmog razreda oš. “Petefi brigada” iz Kule.  Čestitamo Anastasiji i njenoj nastavnici Lidiji Barna.

Месец књиге 2017 ПДФ Штампа Ел. пошта

ОБАВЕШТЕЊЕ!

Ковач Алекс, ученик 8-1 разреда, почео је и ову школску годину са веома истакнутим успехом, наравно – из математике.  У другом колу Архимедесове Дописне Олимпијаде освојио је прву награду, а 19. новембра у Београду, на Републичком Финалу Дописне Олимпијаде је освојио 1. награду са максималним бројем бодова.Честитамо Алексу  на новом успеху !

У петак, 17. новембра додељене су награде на традиционалном општинском конкурсу '' Месец књиге''. Ове године 3. награду на ликовном конкурсу узраста од 1. до 4. разреда освојила је ученица Јовановски  , ученица 3-3 учитељице Маријане Коларић, а прву награду освојила је Маријана Жежељ, ученица 2-2 учитељице Снежане Кнежевић.

Честитамо  и желимо  успеху даљем раду

ÉRTESÍTÉS !

Kovács Alex, a 8-1 osztály tanulója, ezt a iskolaévet is sikerrel kezdte, persze – matematikából. Az Arhimédesz matematikai olimpia első két fordulójában az első helyezést érte el. November 19-én Belgrádban, a Matematikai olimpia köztársasági döntőjén viszont elnyerte a kimagasló 1. helyezést maximális pontszámmal. Gratulálunk Alex újabb sikeréhez !

Pénteken, november 17-én eredményt hirdettek a hagyományos Könyvhónapi rendezvény alkalmából. Az idén két helyezéssel gazdagodott iskolánk a képzőművészeti verseny mezőnyében: az I-IV osztályosok között Jovanovski Ivona, Marijana Kolarć diákja 3. helyezést kapott, Marijana Žeželj II.2-ből, Knezević Snežana osztályából.

Gratulálunk a nyerteseknek és további sikereket kivánunk nekik.

Такмичење рецитатора у Сенти ПДФ Штампа Ел. пошта

Hugyik  Sára  III/1 osztály tanulója III. helyezést ért el a „Messzeringó gyermekkorom világa...” című szavalóversenyen Zentán , 2017.10.28-án.

Osztálytanító: Körmöci  Gyöngyi

Шара  Хуђик ученица  III/1 разреда освојила је III место  на такмичењурецитатора  у  Сенти  28.10.2017.

Учитељица: Ђенђи  Кермеци

<< Почетак < Претходна 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следећа > Крај >>