Насловна Ученици Парламент
Дечија недеља ПДФ Штампа Ел. пошта

Разредно веће учитеља и Ученички парламент ОШ "Петефи бригада" Кула, усвојили су програм активности који ће се спроводити током овогодишње Дечије недеље.

Програм активности можете преузети ОВДЕ.

ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА ПДФ Штампа Ел. пошта

ОБАВЕШТЕЊЕ!

И ове године одлучили смо да будемо хумани и да помогнемо нашем суграђанину Жељку Новакову.

Због недостатка услова за наставак лечења у нашој земљи хитно му је потребно 50000 евра за наставак терапије у иностранству након чега му је неопходна трансплатација коштане сржи која кошта додатних 150000 евра!!!

Помозимо Жељку да победи ову опаку болест  против које се  бори већ 7 година.

Свака помоћ је добро дошла.

БУДИМО ХУМАНИ И ПОМОЗИМО МУ!!!

ученички  парламент

ÉRTESÍTÉS !

Az idén is részt veszünk a humanitárius akciókban, és segíteni megpróbálunk  a kúlai Novakov Željkónak.

Mivel gyógykezelésére hazánkban nincsenek meg a lehetőségek, emiatt  külföldre kell mennie, amihez sürgősen 50000 euróra van szüksége. Ezután kerülne sor a csontvelő átültetésre, ami még  150000 eurót tesz ki!

Segítsünk Željkónak, hogy legyőzze ezt a nehéz betegséget, amely ellen már hét éve küzd!

Minden támogatás jól jön neki, legyünk humánusak ezúttal is és segítsünk neki!

diák parlament

Списак чланова Ученичког парламента 2014/2015. ПДФ Штампа Ел. пошта

Основна школа „Петефи бригада“ Кула

Списак чланова Ђачког парламента 2014/2015

7. разред:

Галик Марк, Нађ Аурел 7-1

Глигорић Ивана, Малић Катарина 7-2

Мармила Сара, Врсајков Стефан 7-3

Ковач Николас, Ковач Милица 7-4

8. разред:

Кресоја Александра, Илић Екатарина 8-1

Каћански Милош, Мркић Милан 8-2

Горановић Неда, Горановић Нађа 8-3

Буквић Мина, Симуновић Тијана 8-4

Чуде Невена, Калмар Кристина 8-5

Координатор Ђачког парламента:

Борислав Шишарица

Хуманиратна приредба за Вука Маленицу ПДФ Штампа Ел. пошта

У петак, 29.11. 2013. године у сали позоришта одржана је хуманитарна приредба за нашег Вука Маленицу, ученика 8. разреда. Књижевни клуб '' Стазе''., школе '''Петефи бригада'', ''Иса Бајић'', средње школе - економска и гимназија из Крстура узеле су учешће и лепим програмом поздравили пуну салу позоришта показавши да Кула има срце.

Пренели су жеље, љубав и велику подршку Вуку у његовој борби да се врати нама у школску клупу.

<< Почетак < Претходна 1 2 Следећа > Крај >>