Насловна Ученици Књига обавештења
Обавештење 12.9.2017. ПДФ Штампа Ел. пошта
уторак, 12 септембар 2017 11:18

ОБАВЕШТЕЊЕ!

На седници Савета родитеља  одржаној 08.09.2017.донете су следеће одлуке:

Школске 2017/18. ученици наше школе биће осигурани код осигуравајуће куће„Generali“.Годишња уплата износи 200,00 динара. Новац се уплаћује одељењском благајнику а он до  20.09. 2017.  уплаћује благајнику школе.

Одобрено је сакупљање ученичког динара у висини од 150,00 динара квартално, на добровољној бази.Зато, уколико желите да помогнете да Ваша школа изгледа лепше , да имате квалитетну музику на журкама, занимљиву књигу у библиотеци..., уплатите ученички динар на рачун школе у износу од150,00 динара, (или неки други износ,  који желите ) са позивом на број 04.

ÉRTESÍTÉS!

A Szülői Tanács 2017.09.08-án megtartott ülésén a következő határozatot hozta:

Az idei tanévben iskolánk tanulói a „Generali” biztosítónál lesznek biztosítva. Az évi biztosítási díj 200,00  dinár lesz. Kérünk benneteket, hogy ezt az összeget fizessétek be az ostály pénztárosának. A befizetett összegeket az iskola pénztárosának kell majd befizetni szeptember 20-áig.

A diákpénz szedését is jóvá hagyta a Tanács 150,00 dinár összegben önkéntes alapon negyed évenként.Ez az összeg az iskola szebbétételére, könyvek vásárlására és a diákbulik jobb zeneminőségére lesz fordítva.A számla hivatkozási száma o4.

Обавештење 13.6.2017. ПДФ Штампа Ел. пошта
уторак, 13 јун 2017 13:19

ОБАВЕШТЕЊЕ!

Обавештавамо ученике и наставнике :

• да је  13.јун последњи наставни дан
  • да су ученици дужни да изврше све своје обавезе плаћања и раздуживања уџбеника и књига из библиотеке
  • да летњи распуст за ученике почиње у СРЕДУ14.06. 2017.
  • Завршни испит за ученике 8. разреда ће се одржати  од 14.до16. јуна(од  среде до петка) у ХОЛУ школе са почетком у 900 часова.За време трајања испита, школа ће бити закључана.
  • Подела  ђачких књижица школску  је у среду, 28.06.2017.

у 800 за ученике  1.и 4.као и за ученике 5.- 7.разреда

У 900за ученике од 2.и 3.разреда

• Сајам половних уџбеника одржаће се након поделе књижица, током преподнева у холу школе и трајаће до 1500часова.
  • Свечани пријем првака ће се обавити у среду, 28.06.2017. са почетком у 1700часова у ХОЛУ школе.
  • Припремна настава за ученике  упућене на поправни испит почиње у понедељак,  21. 08.2017.

Драга децо желимо вам максимално уживање у  летњем распусту,  уз подсећање да у току  „уживанције“  прочитате и понеку књигу.

управа школе

ÉRTESÍTÉS !

Értesítjük a tanulókat és a tanárokat hogy:

·         az  utolsó  tanítási nap június 13-a

·         a tanulók kötelesek rendezni a tartozásukat a tankönyv részleteket illetően, az iskolától kapott tankönyveket és a könyvtári könyveket visszavinni a könyvtárba

·         a nyári szünidő 2017.06.14-én, szerdán kezdődik

·         A nyolcadikosok érettségi vizsgájára június 14-én, 15-én és 16-án kerül sor az iskola halljában.

·         A bizonyítványok kiosztása szerdán, június 28-án lesz

800 órakor az 1. és a 4., valamint a felsősök

900-kor a 2. és a 3.osztályosok

·         A használt tankönyvek vására  a bizonyitvány  osztás után kezdődik és du.1500 óráig tart.

• Az elsősök fogadása  2017.június 28-án 1700 órakor az iskola halljában lesz megtartva.

·         A pótvizsgára bukottak pótórája augusztus 21-én, hétfőn kezdődik a kiírandó órarend szerint.

Érezzétek jól magatokat a nyári szünidőben!

vezetőség

Обавештење 12.6.2017. ПДФ Штампа Ел. пошта
понедељак, 12 јун 2017 11:32

ОБАВЕШТЕЊЕ!

Ученици наше школе су током године учествовали и на многобројним ликовним и литерарним конкурсима и на том учешћу се свима захваљујемо, али истичемо најуспешније:

На литерарном конкурсу „Мој свет је природа“ посвећен Десанки Максимовић, ученица наставнице Вјештица Татјане, Маријана Бабић освојила је другу награду у категорији ученика 7. и 8. разреда. Честитамо Маријани и њеној менторки.

На међународном ликовном конкурсу у Републици Чешкој на тему туризма и путовања   рад Анастасије Џуџар је добио похвалу. Честитамо Анастасији и њеној наставници Барна Лидији.

Свим ученицима  и њиховим менторима захваљујемо се на ангажовању у представљању наше школе и честитамо на постигнутим успесима, те  желимо  пуно успеха у даљем раду.

ÉRTESÍTÉS !

Iskolánk tanulói az idén is részt vettek számos képzőművészeti és irodalmi  pályázaton amiért köszönet jár mindenkinek, de kiemeljük a legjobbakat:

A Desanka Maksimovic tisztelettére meghirdetett „ Az én világom a természet” elnevezésű irodalmi pályázaton Vještica Tatjana diákja, Marijana Babić második dijat kapott korosztálya versenyében.Gratulálunk neki, valamint mentorának.

A Csehországban megtartott nemzetközi rajzpályázaton, amelynek témája az utazással volt kapcsolatos, Anastasija Džudžar dicséretben részesült.Gratulálunk neki és mentorának, Barna Lidijanak.

Minden tanulónak és felkészitő tanárának szivből gratulálunk és további sikereket kivánunk. Köszönjük,hogy sikerrel képviselték az iskolánkat!

СВЕЧАНИ ПРИЈЕМ ПРВАКА - ELSŐSÖK FOGADÁSA ПДФ Штампа Ел. пошта
петак, 09 јун 2017 13:47

Свечани пријем првака обавиће се 28.06.2017. са почетком у 1700 у ХОЛУ школе.

При првом сусрету са учитељимаобавиће се договор о уџбеницима за наредну школску годину.Ако се уџбеницинаручују преко школе постоји могућност плаћања у 3 месечне рате ( крај јуна, крај јула и крај августа ).

Elsősök fogadása 2017.június 28-án 1700 órakkor az iskola haljában lesz megtartva.

Értesitjük a leendő elsősök szüleit, hogy a tankönyvekkel kapcsolatos tudnivalókról az osztálytanitótól kaphatnak információkat, az első találkozás alkalmával.

Amennyiben a tankönyveket az iskolán keresztül rendelik, a befizetés 3 részletben történik ( június, július és augusztus végén).

<< Почетак < Претходна 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следећа > Крај >>