Насловна Школа Школа данас Наставници
Наставници ПДФ Штампа Ел. пошта

Рд.

Бр.

Име и презиме

Наставни предмет

2016-17

Нед. фонд часов

Раз. стар.

1.

Kaњо

Валериа

Мађарски

неговање

5-1,6-1,7-1,8-1

 7-8

17

2

7-1

2.

Смиљана

Вукелић

српски ј.

5-4, 6-3, 8-2, 8-3

ФООО 3. циклус

17

15,4%

8-2

3.

Татјана

Вјештица

српски ј.

5-2, 5-3, 7-2, 7-3, 7-4

21

5-3

4.

Слађана

Червени Играчки

српски ј.

српски као нематерњи

5-2, 6-2, 8-4

3-1, 4-1

13

7

6-2

5.

Трајанка

Јанчевски

српски као нематерњи

српски ј.

 

1-1, 2-1, 5-1, 6-1, 7-1, 8-1

6-4

4

11+4

6-4

6.

Тот

Силвија

Мађ.са ел нац. култ.

1, 2, 3, 4, 5-6,

10

-

7.

Воротњак

Надија

Украј.са ел.нац. култ.

1-2, 3-4, 5-6, 7-8

8

-

8.

Хома

Тамара

Рус. са ел. нац. култ.

1-3, 2-4, 5-8

6

-

9

Рес

Антонија

Енглески језик

5-2, 5-3, 5-4, 7-2, 7-3, 8-2, 8-3, 8-4, 8-5

ФООО 10,5%

18

8-3

10

Врањеш

Теодора

енглески језик

4-4, 6-2, 6-3, 6-4, 7-4

10

-

11

Катарина

Мијатовић

енглески језик

1-2, 1-3, 1-4, 2-2, 2-3, 2-4, 3-2, 3-3, 4-2, 4-3

20

-

12

Цветановић

Марта

немачки језик

грађанско

5-3, 5-4, 7-2, 7-4

5-8

8

1

-

13

Тривић

Теодора

енглески језик

1-1,2-1,3-1,4-1, 5-1, 6-1, 7-1, 8-1

16

5-1

14

Таталовић

Тања

немачки језик

5-2, 6-2, 6-3, 6-4, 7-3, 8-3, 8-4

14

8-4

15

Дроњаковић

Милан

немачки језик

8-2, 8-5

4

-

16

Бертон

Хилда

немачки језик

5-1,6-1,7-1,8-1

8

8-1

17

Хевер 

Јудит

Музичка култура

5-1, 6-1, 7-1, 8-1

8

-

18

Кулеба

Јарослав

Музичка култура

хор и орк

5-2, 5-3, 5-4, 6-2, 6-3, 6-4, 7-2, 7-3, 7-4, 8-5

5-8

13

1

5-4

19

Радослав

Рајић

Музичка  култура

8-2, 8-3, 8-4

3

-

20

Јанкович

Кати

Ликовна култура

5-1,6-1, 7-1,8-1

5

-

21

Барна

Лидија

Ликовна култура

5-2, 5-3, 5-4, 6-2, 6-3, 6-4, 7-2, 7-3, 7-4, 8-2, 8-3, 8-4, 8-5

16

6-3

22

Игор

Радовић

ликовна култура Сликање

5, 6, 7, 8

4

-

23

Мартиновић

Владимир

Географ.

6-2, 6-3, 6-4, 7-2, 7-3, 7-4, 8-2, 8-3, 8-4, 8-5

20

-

24

Бенчик

Елвира

Географ.

5-1, 6-1,7-1,8-1

ФООО 4,7%

7

-

25

Лешчешен

Игор

географија

5-2, 5-3, 5-4

3

-

26

Снежана

Васиљук

историја

грађанско

5-2, 6-4, 7-2, 7-3, 7-4, 8-2, 8-3, 8-4

5-2, 6-4, 7-3 ФООО 4,7%

17

3

7-3

27

Јадранка

Лазаревски

историја

5-3, 5-4, 6-2, 6-3

6

-

28

Галамбош

Роберт

историја 5-1, 6-1, 7-1, 8-1  7 -

29

Љубица 

Илић

грађанско

5-3, 5-4, 6-2, 6-3, 7-2, 7-4, 8-2,3,4,5

7

-

30

Шишарица

Борислав

грађанско

8-2, 8-3, 8-4, 8-5

4

-

31

Остојић

Милисав

Физика

6-2, 6-3, 6-4, 7-2, 7-3, 7-4, 8-2, 8-3, 8-4, 8-5

20

-

32

Червик

Тамаш

Физика

6-1, 7-1, 8-1

6

-

33

Војчина

Кристина

хемија

7-1, 8-1

4

-

34

Снежана

Вукмировић

хемија

7-2,7-3,7-4,8-4,8-5

ФООО 4,7%

10

-

35

Жежељ

Наташа

хемија

8-2, 8-3

4

-

36

Пожар

Андреа

биологија

5-1,6-1,7-1,8-1

8

-

37

Медурић

Мирјана

биологија

5-4, 7-2, 7-3, 8-2, 8-4, 8-5

12

-

38

Јакшић

Маријана

биологија

5-3, 6-2, 6-3, 6-4

8

-

39

Шомођи

Јелена

биологија

5-2

ФООО 9,3%

2

-

40

Милутиновић

Радмила

биологија

7-4, 8-3

4

-

41

Ковач

Анита

Математ.

Информ.

5-1, 8-1

5-1, 7-1, 8-1    ФООО 15,7%

8

3

-

42

Милетић

Ратко

Математ.

5-2, 5-3, 5-4, 7-3, 7-4

20

-

43

Мармила

Славица

Математ.

6-2, 6-3, 6-4, 7-2, 8-4

20

7-2

44

Миловић

Мануела

Математ.

6-1, 7-1, 8-2, 8-3, 8-5

20

6-1

45

Бачић

Лидија

ТИО Цела

Групе

5-1, 5-2, 6-1, 6-4, 7-1, 8-1, 

5-4, 6-2, 6-3, 8-2

20

5-2

46

Стева

Нејчев

ТИО Групе

5-3, 5-4, 6-3, 7-2, 7-3, 7-4, 8-2, 8-3, 8-4, 8-5

20

-

47

Рац

Славко

ТИО Групе

5-3, 6-2, 8-3

6

-

48

Снежана

Перућица

ТИО Групе

7-2, 7-3, 7-4, 8-4, 8-5

10

-

49

Милан

Костић

Информ.   Ком.група

7-2,3, 7-4, 8-2,5, 8-3,4, 8-5

5

-

50

Зоран

Гириц

Информ.

шах

5-2, 5-3, 5-4, 6-2,4, 6-3

3, 4, 5-6, 8   ФООО 8,45%

5

4

-

51

Вујичић

Снежана

изабрани спорт

девојке*

5-2, 7-1, 7-2*

3

-

52

Зоран

Глишић

Физичковаспит.   цело од.

 Момци

*изборни

5-1, 6-1, 6-2, 6-3, 6-4, 8-5***

5-2**

20

8-5

53

Залар

Дамир

физичко васпит. са изборним спортом

Момци

5-3,4***, 7-3,4***, 8-1,2; 8-3,4***

8-1,3**

14

-

54

Милисављевић

Снежана

физичко васп. са из.спорт

девојке

5-3,4***, 7-3,4***, 8-1,2; 8-3,4***

8-1,3**

14

7-4

55

Варга

Андреа

раз.наст

 

20

 

1-1

56

Кнежевић 

Снежана

раз.наст.

 

20

1-2

57

Пешко

Александра

раз.наст.

 

20

1-3

58

Стејић

Мирјана

раз.наст

 

20

1-4

59

Кермеци

Ђенђи

раз.наст.

 

20

2-1

60

Бублић

Драган

раз.наст.

 

20

2-2

61

Коларић

Маријана

раз.наст.

 

20

2-3

62

Рац 

Нада

раз.наст.

 

20

2-4

63

Војчена

Марија

раз.наст.

 

20

3-1

64

Перишић

Бранка

раз.наст.

 

20

 

3-2

65

Мартиновић

Станка

раз.наст.

 

20

3-3

66

Ковач

Золтан

раз.наст.

 

20

4-1

67

Дронић

Мирјана

раз.наст.

 

20

4-2

68

Милојичић

Тамара

раз.наст.

 

20

4-3

69

Делић

Сања

раз.наст.

 

20

4-4

70

Стрибер

Марија

прод.бор.

 

30

1-2

71

Корбелић

Естер

прод.борна мађарском.

 

30

1-2

72

Хегедуш

Габрела

Католички вјеронаук

на хрватском

1-1,2-1,3-1,4-1,5-1,6-1, 7-1,8-1,

1-3,5-8

8+2

-

73

Кежић

Жељко

Православни катихизис

1,2,3,4,5,6,7-8

7

-

74

Салак

Мирослав

Гркокатоличка веронаука

1-4, 5-8

2

-

75

Менђан

Софиа

Веронаука евангел.   1  
76

Дорогхази Киш

Јулијана

библиотекар   100%  
77

Гроздановић С.

Гордана

педагог   50%  
78

Митрић

Јована

педагог   50%  
79

Сремко Јухас

Мелинда

психолог   100%  
80

Радојевић 

Снежана

андрагошки асистент ФООО 23% 85% 3. цикл.