Насловна Наставници Наставници за вас Честитка за јубилеј од стране Друштва учитеља
Честитка за јубилеј од стране Друштва учитеља ПДФ Штампа Ел. пошта

ЧЕСТИТАМО ОСНОВНОЈ ШКОЛИ "ПЕТЕФИ БРИГАДА" ИЗ КУЛЕ ПРОСЛАВУ ЈУБИЛЕЈА 160 ГОДИНА ПОСТОЈАЊА

У име Извршног одбора и чланова Друштва учитеља општине Кула, честитамо прославу јубилеја поводом 160. година постојања основне школе "Петефи бригада" из Куле, на чијој је адреси  седиште и нашег ДУОК-а од самог постојања, већ 12 година.

За сву подршку и допринос у раду нашег Друштва и за изузетну сарадњу и увек са вољом отворена врата, овим путем се захваљујемо како школи и колективу, тако и директирици Ержебет Блашко која нам увек пружа несебичну подршку и која је иначе и поштовани члан Друштва учитеља општине Кула од самог оснивања.

Председник ДУОК-а:

Маријана Коларић