Насловна

Обавештење 12.9.2017. ПДФ Штампа Ел. пошта
Књига обавештења

ОБАВЕШТЕЊЕ!

На седници Савета родитеља  одржаној 08.09.2017.донете су следеће одлуке:

Школске 2017/18. ученици наше школе биће осигурани код осигуравајуће куће„Generali“.Годишња уплата износи 200,00 динара. Новац се уплаћује одељењском благајнику а он до  20.09. 2017.  уплаћује благајнику школе.

Одобрено је сакупљање ученичког динара у висини од 150,00 динара квартално, на добровољној бази.Зато, уколико желите да помогнете да Ваша школа изгледа лепше , да имате квалитетну музику на журкама, занимљиву књигу у библиотеци..., уплатите ученички динар на рачун школе у износу од150,00 динара, (или неки други износ,  који желите ) са позивом на број 04.

ÉRTESÍTÉS!

A Szülői Tanács 2017.09.08-án megtartott ülésén a következő határozatot hozta:

Az idei tanévben iskolánk tanulói a „Generali” biztosítónál lesznek biztosítva. Az évi biztosítási díj 200,00  dinár lesz. Kérünk benneteket, hogy ezt az összeget fizessétek be az ostály pénztárosának. A befizetett összegeket az iskola pénztárosának kell majd befizetni szeptember 20-áig.

A diákpénz szedését is jóvá hagyta a Tanács 150,00 dinár összegben önkéntes alapon negyed évenként.Ez az összeg az iskola szebbétételére, könyvek vásárlására és a diákbulik jobb zeneminőségére lesz fordítva.A számla hivatkozási száma o4.

Sep
Почетак школске године! ПДФ Штампа Ел. пошта

ОБАВЕШТЕЊЕ!

ПОШТОВАНИ УЧЕНИЦИ И НАСТАВНИЦИ,

Поводом почетка нове школске године, драги ученици,

желимо вам много знања и петица, победа на такмичењима, помало несташлика, али и првих, нових љубави.

Наставницима, и особљу желимо да успешно обављају  свој посао као и до сада.

Уз честитке драги ученици,  желимо да вас подсетимо да :

-          на путу до школе идете тротоаром,

-          прелазите коловоз на пешачком прелазу,

-          у школу долазите 15 минута пре почетка наставе,

-          поштујете звоно за почетак часа,

-          чувате школску имовину,

-          чувате себе ,

-          волите своје другове

-          и поштујете своје наставнике и све запослене у школи.

Поред тога, скрећемо вам пажњу да су  велики одмори у поподневној смени после другог и трећег часа и да се они проводе у дворишту школе.

Ужина се плаћа до 15. умесецу,почиње 11. септембра по цени од 600,00 динара и молимо вас да се пријавите у што већем броју(број ужина евидентирајте уз индекс одељења).

Срећан почетак и успешну школску 2017/18. годину  жели вам колектив школе.

ÉRTESÍTÉS !

Tisztelt tanulók és tanárok!Az új tanév kezdete alkalmából kívánjuk, hogyszerezzetek sok tudást, sok ötöst, legyetek sikeresek a versenyeken, de jusson idő a csinytevésekre is, új szerelmekre, barátkozásra.A tanároknak, tanítóknak és a személyzetnek azt kívánjuk, hogy továbbra is sikerrel végezzék a munkájukat.

A jókívánságok mellett  emlékeztetjük diákjainkat a következőkre:

·         Az iskolába vezető úton a járdán közlekedjetek

·         A zebrán menjetek át az út másik oldalára,

·         Tiszteljétek a csöngetést

·         Vigyázzatok az iskola vagyonára,

·         Vigyázzatok magatokra,

·         Szeressétek a barátaitokat,

·         Tiszteljétek a tanárokat és az iskolában dolgozókat!

Felhívjuk figyelmeteket, hogy a délutáni váltásban a nagyszünetek a második és a harmadik óra után következnek, és ez idő alatt tartózkodjatok az iskolaudvarban.

Aszeptemberi  uzsonna ára 600,00 dinár és 11-én kezdödik. Az uzsonnát 15-ig kellbefizetni az iskola folyószámlájára.

Kérjük a tanárokat, hogy az osztály indekse mellé irják be az uzsonnázók számát .

Sikeres 2017/2018-es tanévet kíván minden tanulónak az iskola dolgozói közössége.

Одељенске новине 3-2 ПДФ Штампа Ел. пошта
Учитељи за вас

Aug
Једнодневни штрајк ПДФ Штампа Ел. пошта
Новости

Како су запослени наше школе чланови Уније синдиката просветних радника Србије, сходно одлуци Главног одбора синдиката, приступиће штрајку просветних радника, у петак, 1.9.2017.

Тог дана часови ће трајати 30 минута.

<< Почетак < Претходна 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следећа > Крај >>