ПРВО МЕСТО НА РЕЦИТАТОРСКОМ ТАКМИЧЕЊУ

Дана 10. октобра у Бачкој Тополи одржано је покрајинско такмичење рецитатора. Нашу школу је представљала Војчена Патрициа, ученица IV-1 разреда. У њеној узрасној категорији показала се најбоља од 22 рецитатора и освојила 1. место. Поносимо се овим резултатом!
Честитамо Патрицији на изванредном резултату и њеном учитељу Ковач Золтану за припрему !

Október 10-én Topolyán a X. Tóth Ferenc Vers- és Prózamondó Szemlén iskolánkat Vojcsena Patrícia képviselte a IV-1 osztályból. A szemle vajdasági szintű volt és Patrícia a saját kategóriájában jobban teljesített 21 társánál és 1. helyezést ért el. Nagyon büszkék vagyunk Patrícia sikerére !

Szívből gratulálunk Patríciának az 1. helyért és tanítójának Kovács Zoltánnak a felkészítésért !